Wiosenno-sportowy zawrót głowy

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Z nastaniem wiosny coraz chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Nasza aktywność wzrasta z każdym dniem, walczymy z nadprogramowymi kilogramami, rzeźbimy nasze sylwetki, aby dobrze prezentować się na wakacjach i w sezonie letnim.

W gazetkach promocyjnych sieci sklepów znajdziemy przyrządy sportowe, rowery, hulajnogi miejskie elektryczne i nożne, sprzęty sportowy do aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, rowerki biegowe. Ulotki sieci przedstawiają także trampoliny ogrodowe, deskorolki elektryczne, wrotki i akcesoria sportowe.

W ofercie Carrefour są ogrodowe place zabaw wykonane z solidnych materiałów zapewniających bezpieczeństwo najmłodszym: zjeżdżalnie ze ściankami wspinaczkowymi, domki ogrodowe na palach. Dzięki takim dodatkom ogrodowym dzieci chętniej spędzą czas na świeżym powietrzu, chętniej się uczą i są sprawniejsze fizycznie.

W gazetce promocyjnej Auchan są rowery górskie dla młodzieży i dorosłych, a dla mniejszych dzieci rowerki dziecięce z bocznymi kółkami, a dzieci które stawiają pierwsze aktywne kroki można zainteresować rowerkiem biegowym, który dostępny jest w ofercie sklepów Carrefour i Auchan.

Link sponsorowany

Profesjonalny rowerzysta nie może obejść się bez stroju rowerowego. W gazetce promocyjnej Auchan są dostępne koszulki i spodenki rowerowe damskie i męskie wyprodukowane w technologii quickdry, która odprowadza pot do zewnętrznej części materiału przyczyniając się do komfortowej jazdy. Każdy rowerzysta nawet najmłodszy powinien posiadać odpowiednie akcesoria rowerowe. W ulotce Carrefour znajdują się trąbki i dzwonki rowerowe, kaski dziecięce. Dla każdego dziecka ważne jest to, żeby jego rower wyróżniał się na tle innych, dlatego w ofercie Carrefour i Auchan są wiatraczki na kierownicę i wstążki rowerowe.

Warto już teraz pomyśleć o tym jak lubimy spędzać czas wolny od pracy i szkoły. Wystarczy przeglądać gazetki promocyjne sklepów, aby natrafić na interesujące nas produkty, sprzęty sportowe dla dzieci i dorosłych.