Wielkanocny dom

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Przyroda, zwierzęta budzą się do życia, a my z nastaniem wiosny i ociepleniem małymi krokami czekamy na zbliżającą się Wielkanoc. To jedno z ważniejszych świąt, które zwiastuje Zmartwychwstanie Pańskie, narodziny nowego życia.

Przyroda, zwierzęta budzą się do życia, a my z nastaniem wiosny i ociepleniem małymi krokami czekamy na zbliżającą się Wielkanoc. To jedno z ważniejszych świąt, które zwiastuje Zmartwychwstanie Pańskie, narodziny nowego życia. Jest to czas świętowania z rodziną przy wspólnym stole. W tradycji polskiej przed śniadaniem wielkanocnym dzielimy się poświęconym jajkiem, składając sobie życzenia. Wielkanoc gości we wszystkich polskich domach: świątecznie przystrajamy stół wielkanocny, przyozdabiamy zielone gałązki świątecznymi zawieszkami, przygotowujemy koszyczki do święconki.

Link sponsorowany

W gazetkach promocyjnych sieci sklepów znajdziemy koszyczki wielkanocne wykonane z różnych materiałów: wikliny, filcu, niektóre z nich wyłożone są eleganckimi serwetkami koronkowymi. Takie koszyczki z filcu sprawdzą się dla najmłodszych, dostępne są w ofercie Aldi. Wykonane są ręcznie z dekoracyjnymi aplikacjami w cenie 9,99zł/szt. W gazetce promocyjnej Kaufland można znaleźć koszyczki wiklinowe wyłożone elegancką serwetką koronkową w cenie od 11,99zł za mały koszyczek, taki koszyczek z pewnością spełni oczekiwania dorosłych.

Czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych to wspólny czas i radosne chwile dzieci i dorosłych. Dzieci w asyście dorosłych uwielbiają przygotowywać ozdoby wielkanocne. Tradycyjne polskie wydmuszki, czy też kolorowe jajeczka wielkanocne. W ulotce Aldi znajdziemy barwniki do jajek oraz owijki termokurczliwe.

Ciekawe propozycje gotowych ozdób wielkanocnych są w gazetce promocyjnej TXM, wszystkie są wykonane z drewna: do wyboru mamy zawieszki w kształcie zajączków i jajeczek oraz ozdoby na drewnianych patyczkach, które idealnie przyozdobią stroik wielkanocny. Kolejnym dodatkiem dla domu są wieńce wielkanocne, które można zawiesić na drzwiach, te dostępne są w ofercie Aldi.

Warto przyjrzeć się kilku propozycjom gazetek promocyjnych, zanim podejmiemy decyzję o zakupie artykułów wielkanocnych. W domu pięknie będą się prezentowały żywe gałązki wymieszane ze sztucznymi gałązkami LED. Pamiętajcie również, aby zapoznać się z ofertami palm wielkanocnych, które już teraz dostępne są w ulotkach sklepów.