Udana zabawa andrzejkowa

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Przed zabawą sylwestrową są Andrzejki, czyli świetna okazja do tego, aby spędzić wspaniale czas z bliskimi.

Niektórzy idą na imprezę, inni ją organizują. Jeśli zabawa ma być udana, to trzeba się do niej odpowiednio przygotować. W sieciach handlowych AuchanKaufland nie brakuje produktów idealnie sprawdzających się na imprezę andrzejkową. Można liczyć na szereg praktycznych akcesoriów, produktów spożywczych, napojów kolorowych i wysokoprocentowych. Trzeba zadbać o stworzenie magicznego klimatu, coś smacznego do zjedzenia i moc atrakcji.

Zbliżają się Andrzejki, pora zrobić zakupy na imprezę!

Ostatniego dnia listopada przypadają Andrzejki, zgodnie z polską tradycją są hucznie obchodzone. Kojarzą się wielu osobom z wróżbami, laniem wosku. Warto wobec tego wyposażyć się w szereg świeczek do stworzenia magicznego klimatu i jednocześnie do “poznawania przyszłości” przy ich użyciu. Obecnie w sklepach znajdują się nawet elektryczne świeczki, które mogą świecić przez długi czas i znika obawa przed oparzeniem woskiem lub zapaleniem czegoś. Warto wobec tego w celach dekoracyjnych sięgnąć po świeczki tealight typu LED, które pozwalają na stworzenie unikalnego klimatu. Wspaniale sprawdzą się też lampki choinkowe, które kupi się bezproblemowo w sieciach handlowych w przystępnej cenie. Można je rozłożyć po całej długości ściany. Przyda się także stolik do wróżenia z talią kart, szklaną kulą (można wykorzystać przykładowo okrągły klosz od lampy ze szkła).

Podczas zabawy andrzejkowej nie może zabraknąć smacznych przekąsek. Idąc na skróty, wystarczy kupić paluszki, krakersy, ciastka, owoce, bakalie, wafelki, batoniki, cukierki, żelki, chipsy, kabanosy. Sprawdzą się także wypiek z ciasta francuskiego, kruche ciasteczka z wróżbą, szaszłyki, sushi, fondue serowe lub czekoladowe. Zaopatrzyć należy się także w kolorowe napoje i alkohol do robienia drinków. Przyda się zestaw szklanek do napojów i słomki, kostki lodu. Zabawy andrzejkowe to oczywiście nie tylko wróżenie z wosku, ale też ustawienie butów, jabłkowe obierki, lampiony na wodzie. Można również zainwestować w przebrania na zabawę andrzejkową, śmieszne gadżety.

Link sponsorowany