Szkoła na wesoło

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Wakacje i urlopy w pełni. Lato piękne, upały sięgają zenitu, kąpiel w Morzu Bałtyckim to miłe ochłodzenie, leżenie na plaży bez parawanu przy lekkiej bryzie to czysta przyjemność. Morze, las, góry, jezioro, sielska wieś – chwilo trwaj i pozostań jak najdłużej. Wypoczywa cała Polska, wszyscy korzystamy z wolnych chwil, weekendów żeby naładować baterie na cały rok.

Wakacje i urlopy w pełni. Lato piękne, upały sięgają zenitu, kąpiel w Morzu Bałtyckim to miłe ochłodzenie, leżenie na plaży bez parawanu przy lekkiej bryzie to czysta przyjemność. Morze, las, góry, jezioro, sielska wieś – chwilo trwaj i pozostań jak najdłużej. Wypoczywa cała Polska, wszyscy korzystamy z wolnych chwil, weekendów żeby naładować baterie na cały rok. Jesteśmy na półmetku wakacji, a sklepy wydają gazetki promocyjne i są o krok przed nami. Już teraz znajdziemy w nich liczne promocje, super ceny i wiele artykułów szkolnych - zestawów do nauki matematyki, geometrii.

Rodzice pierwszoklasistów mają najwięcej pieniędzy do wydania, bo dziecko potrzebuje wszystkiego od zeszytów, podręczników szkolnych po artykuły szkolne: flamastry, plastelina, papier kolorowy, długopisy, farbki, pędzelki, piórniki, tornistry, plecaki, worki na gimnastykę.

Link sponsorowany

Produktów jest cała masa, jest w czym wybierać piórniki mienią się cekinami, są piórniki holograficzne i piórniki z wyposażeniem. W gazetce promocyjnej Carrefour dostępne są piórniki z cekinami, można nawet kupić cały zestaw: piórnik plus worek plecak, idealny na gimnastykę.

Każde dziecko potrzebuje do szkoły plecak lub tornister. Warto zwrócić uwagę, na materiał w którego produkt jest wykonany, wagę i czy plecak posiada specjalne wzmocnienia na plecach. Obie propozycje dostępne są w gazetce promocyjnej Carrefour i w Biedronce. Coraz bardziej popularne są plecaki licencyjne, z bohaterami bajek, dziecko może stworzyć sobie swój własny zestaw od plecaka, po piórnik, aż po kolorowe długopisy.

Uczeń potrzebuje zeszytów, te również są specjalnie przygotowywane dla dzieci: chłopców – fanów piłki nożnej, dziewczynek – z motywami kwiatowymi, a nawet fanów i fanek zwierząt. Z kolei w piórniku nie może zabraknąć długopisu wymazywalnego, flamastra, długopisu żelowego, korektora w taśmie, zakreślacza i kredek bambino. Zajęcia plastyki wiążą się z kreatywnością, dzieciom przyda się blok techniczny, papier kolorowy, blok rysunkowy, farbki. Jak widać artykułów szkolnych do kupienia jest sporo, warto pomyśleć o tym już teraz, żeby spokojnie przygotować się do początku roku szkolnego. Kupując etapami i przeglądając gazetki promocyjne Carrefour i Biedronka można zaoszczędzić trochę grosza - nasz portfel mniej odczuje kilka mniejszych wydatków, niż jeden duży.