Spar Współpraca SPAR i AVIA

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Wielu Polaków doskonale zna sieć lokalnych sklepów SPAR i chętnie robią w nich zakupy ze względu na bogaty, zróżnicowany asortyment. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie na sklepowych półkach, supermarkety SPAR prowadzą lokalni przedsiębiorcy, można liczyć na sezonowość i okazyjne ceny. 

Sieć handlowa cały czas się rozwija, obecnie połączyła siły ze stacjami AVIVA. Już wkrótce powstaną supermarkety SPAR Express, czyli placówki czynne przez cały rok, mogą pochwalić się mocno rozbudowaną ofertą.

Supermarkety SPAR teraz także na stacjach Avia

W roku 2022 zostaną wdrożone działania mające na celu pojawienie się sieci handlowej SPAR na stacjach AVIVA, dzięki czemu z czasem będzie można skorzystać z oferty supermarketów SPAR Express na terenie całej Polski. Klienci mogą liczyć na szybkie i wygodne zakupy, zróżnicowane produkty w atrakcyjny cenach. Będzie to również świetne miejsce dla osób, które potrzebują chwili relaksu, chcących na spokojnie zjeść jakąś przekąskę typu kanapka, napić się kawy, wypić świeżo wyciskany sok. Zaletą stacji paliw jest to, że są one czynne przez siedem dni w tygodniu i mają bardzo rozbudowaną powierzchnię sprzedażową. Celem współpracy sieci handlowe SPAR i sieci stacji paliw AVIVA jest pozyskanie nowych klientów, ułatwienie i umilenie im życia. Nie trzeba czekać w kolejce do rejestracji lub sklepu spożywczego, mogąc zamówić coś na stacji czynnej przez 365 dni w roku. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla mieszkańców miast, jak i osób podróżujących.

Link sponsorowany