Sieć handlowa Biedronka i WOŚP łączą siły

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Nie ma chyba osoby, która przynajmniej nie słyszałaby o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Tego roku podczas 30. Finału WOŚP sponsorem stała się dobrze znana wszystkim sieć handlowa Biedronka.

Wydarzenie to będzie miało miejsce już w styczniu 2022, czyli dosłownie za parę miesięcy. Jest to jedna z największych akcji charakteryzowanych w Polsce, warto do niej dołączyć, aby nieść pomoc potrzebującym. Liczy się każda złotówka, a jeśli ktoś chce sprawić radość drugiej osobie, to może kupić specjalne produkty z kolekcji WOŚP, dostępne w sieciach handlowych Biedronka od połowy grudnia.

Wspólnymi siłami z myślą o innych

Niedawno w The Warsaw Hub odbyło się niezwykle istotne spotkanie, podczas którego Jerzy Owsiak będący liderem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podpisał oficjalnie umowę z prezesem Grupy Jeronimo Martins. Sieć handlowa Biedronka zobowiązała się do przekazania darowizny na rzecz WOŚP podczas 30. Finału w styczniu 2022 roku. Jeśli ktoś chce stać się darczyńcą, to wystarczy kupić specjalne produkty przygotowane z tej okazji przez sieć handlową Biedronka. Można wobec tego nie tylko wspomóc cel zbiórki, ale jednocześnie otrzymać w podziękowaniu orkiestrowe gadżety. Pojawią się także puszki z logo WOŚP w strefach kasowych, co ułatwi wrzucenie czegoś od siebie podczas płacenia.

Warto udać się do najbliższego sklepu sieci handlowej Biedronka już 29 listopada 2021, bo tego dnia pojawią się w sprzedaży produkty z logo WOŚP. Nie trzeba martwić się o to, że ktoś ich nie zauważy, będzie to wręcz niemożliwe, bo zostaną ulokowane na specjalnych standach. Do kupienia będzie torba bawełniana z wygodnymi uszami szerokimi, w dwóch wzorach do wyboru, w cenie 30 złotych. Można też kupić skarpetki męskie lub damskie w wielu rozmiarach, bawełniane, za 24 złote. W tej samej cenie będą bezszwowe kominy z motywem drzewa lub orientu. Koszulki męskie/damskie dla osób wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy także będą świetnym zakupem, który pozwoli dołożyć do zbiórki 40 złotych.

Link sponsorowany