Prezenty na Mikołajki

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Mikołajki coraz bliżej, a to oznacza, że najwyższy czas na znalezienie idealnych prezentów! Przedsmak zbliżających się świąt nie mógłby odejść się bez drobnych upominków dla naszych bliskich. 

Tradycja dawania prezentów w Mikołajki jest w naszym kraju mocno zakorzeniona, więc tym bardziej warto zadbać o jej kontynuację. W obecnych czasach potencjalnych prezentów jest tak wiele, że ciężko zdecydować się na jedną rzecz. Aby jednak okazja ta nie stała się przy okazji bolesna dla portfela warto zapoznać się z promocjami proponowanymi przez największe sklepy. Często właśnie tam można zrobić najtańsze i najbardziej kompleksowe zakupy.

Link sponsorowany

Promocje Carrefour
Carrefour jest świetnie przygotowany, szczególnie na prezenty dla maluchów. Chcąc sprawić radość dziecku warto zajrzeć do gazetki tego sklepu! Znajdziemy tam zabawki dla najmniejszych, jak chociażby garnuszek muzyczny, pianinko z dźwiękiem lub fontanna piłeczek, a każde z nich w kwocie niższej niż 40 zł. W nieco wyższej półce cenowej znajdują się interaktywne zwierzątka, uwielbiane przez szkraby. Dla starszych chłopców Carrefour przygotował promocje na różne modele "lego" - popularnych klocków, a także samochodzików z serii Hot Wheels. Dziewczynki z kolei mogą zostać obdarowane lalkami z serii Frozen lub zabawkowymi zwierzakami z serii littles pet shop. Łącznie około tysiąca różnych zabawek dla naszych pociech!

Promocje Auchan
Na pierwszych stronach promocyjnej gazetki Auchan znajdziemy trzydziestoprocentową obniżkę na damskie i męskie kurtki i swetry - to świetny pomysł na upominek w chłodne dni! Nie braknie również kosmetycznych zestawów w wyjątkowym opakowaniu cenowo wahających się w przedziale 15 - 60 zł, przy czym te najdroższe posiadają wysokiej jakości kosmetyki spakowane w elegancki i zaskakujący sposób. Miłośnicy łasuchów powinni pomyśleć o zakupie kalendarza adwentowego oraz pralin i czekoladek w obniżonej, promocyjnej cenie.