Porządki w ogrodzie i warsztacie

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Pierwsze przebłyski wiosennego słońca zwykle budzą w nas chęć do rozpoczęcia zmian w swoim życiu. Najlepiej zaś zaczynać zmiany od... porządków!

Aby przygotować grunt pod uprawę nowych roślin w ogrodzie, czy przeprowadzanie fachowych napraw w warsztacie, warto najpierw pokusić się o solidne wiosenne porządki. Ale zanim to nastąpi – należy się do nich odpowiednio przygotować, wyposażając swój ogród i warsztat w wysokiej klasy narzędzia.

Link sponsorowany

Porządki w ogrodzie

Dobrze jest już teraz, zanim stopnieją ostatnie śniegi, zaplanować porządki w ogrodzie. Jakie rośliny lub drzewa zamierzamy sadzić w tym roku? Jakie narzędzia będą nam do tego celu potrzebne? Ciekawą ofertę w tym zakresie ma sklep Netto, oferujący na przykład aerator i wertykulator w jednym – urządzenie, które fantastycznie spulchni i napowietrzy glebę przygotowując ją na przyjęcie nowych nasion i sadzonek, a kosztujące tylko 295zł. Dobrze jest kupić już teraz przycinarkę do żywopłotu w Netto za jedyne 115 złotych. Odstraszacz solarny na krety za 16,99zł będzie przydatnym urządzeniem, jeśli nie chcemy dopuścić do zniszczenia rabatek czy trawników. W Kauflandzie można kupić też ciekawą cieplarnię na sadzonki za 69,99zł. Spraw sobie również lekki stojak składany na worki do segregacji śmieci – przyda się jak znalazł aby wprowadzić wraz z wiosną nowe porządki w swoim gospodarstwie!

Nowa wizja warsztatu

Porządnie zaopatrzony warsztat to przede wszystkim wszystkie narzędzia wysokie jakości pod ręką. Warto w końcu poświęcić jedno popołudnie na zakupy w Biedronce lub Netto na zaopatrzenie się w dobrej klasy narzędzia i akcesoria, a następnie kolejne popołudnie na uporządkowanie ich. Wtedy w warsztacie lub w garażu będzie się naprawdę dobrze pracowało! Zestaw śrubokrętów z Biedronki za jedyne 9,99zł to absolutna podstawa, by mówić o wyposażeniu warsztatu. Narzędzia wielofunkcyjne za 19,99zł również będą zajmowały honorowe miejsce w dobrze uporządkowanym warsztacie. Dobrze jest zaopatrzyć się też w lampę warsztatową za 19,99zł w solidnej oprawie, by część prac móc wykonywać również w sztucznym świetle.