Pierwsza oferta z zabawkami na święta w 2021

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Nie ma lepszej okazji do wręczenia dzieciom prezentów niż święta, a uniwersalnym wyborem będą zabawki.

Nawet jeśli dziecko ma ich już mnóstwo, to zawsze mile widziane będą kolejne. Okres dzieciństwa to przede wszystkim dobra zabawa, można ją też połączyć z nauką, co przełoży się na prawidłowy rozwój podopiecznego. Wystarczy odwiedzić sieć handlową Carrefour, aby przekonać się, jak wiele opcji jest do wyboru. Warto śledzić aktualne gazetki promocyjne, aby móc zrobić dziecku niespodziankę i jednocześnie nie ponosić wysokich kosztów.

Link sponsorowany

Propozycje prezentowe dla dzieci z okazji świąt

Dzieci kojarzą święta przede wszystkim z prezentami, rodzinną atmosferą, smakołykami. Dla rodzica nie ma niczego piękniejszego niż widok zadowolonego i uśmiechniętego dziecka, dlatego nie można zapomnieć o miłym upominku. Sieć handlowa Carrefour zadbała o to, aby dla każdego znalazło się coś odpowiedniego, niezależnie od wieku i preferencji. Wybór jest ogromny, aż 40000 różnych zabawek, a wszystko w atrakcyjnych cenach. Dziewczynki będą zachwycone lalką Barbie z serii Lodowa Magia, w pięknej sukni i futerku. Z kolei chłopcom można sprezentować zestaw klocków LEGO, np. z traktorem. Dzieci uwielbiają się ukrywać, a namiot do postawienia w pokoju sprawdzi się idealnie, będzie kącikiem do zabaw i czytania książek. Wspaniałą rozrywkę zagwarantuje koń drewniany na biegunach, ponadczasowa zabawka wpływająca korzystnie na koordynację ruchową maluszka. Zabawki drewniane są przyjemne w dotyku, bezpieczne, niezwykle rozwijają wyobraźnię. Warto wobec tego postawić na drewniany pociąg z kolorowymi wagonikami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi.

Dzieci uwielbiają bawić się w dom, dlatego można im sprezentować drewniany food truck lub kuchnię z akcesoriami. Jeśli ktoś marzy o byciu sprzedawcą, to będzie wspaniale się bawić drewnianym supermarketem z wbudowaną kasą fiskalną i różnymi gadżetami. Z drewna mogą być wykonane też tablica, domek dla lalek czy warsztat majsterkowicza, kolorowe liczydło, zestaw do nauki alfabetu i liczenia. Świetną opcją są też interaktywne zabawki typu wesoły padzik dla malucha, edukacyjna gigaksiążka, tablet lub smartfon dziecięcy. Godna polecenia jest roztańczona biedronka, która pomoże poznać cyfry, nazwy kształtów i przedmiotów oraz raczkujący miś, popychacz kulołapacz, mówiące pióro, pudełko uczydełko, dziecięce instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, chodzący kotek, lalka bobas ze składanym wózkiem i szeregiem akcesoriów, toaletka małej księżniczki, kucykowy zamek, zestaw do tworzenia biżuterii/projektowania/stylizacji/plastyczny, pojazdy do składania lub sterowania zdalnego, roboty, wyrzutnie, puzzle, globus, mikroskop, gry planszowe, książki i wiele więcej.