Pielęgnacja maluszków - ciekawa oferta Pepco

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Odpowiednia pielęgnacja maluszka to dla rodziców bardzo ważna kwestia już od pierwszych godzin życia. Dziecięca skóra jest bardzo delikatna i dlatego potrzebuje przede wszystkim odpowiedniej ochrony, która może być zapewniona między innymi przez stosowanie odpowiednich kosmetyków i innych preparatów do pielęgnacji dzieci i niemowląt. 

Naturalne zawsze korzystne

W prawidłowej pielęgnacji delikatnej skóry maluszków z pewnością może pomóc najnowsza oferta Pepco. Każdy rodzic znajdzie w niej produkty, których poszukuje dla swojego dziecka. Skóra maluszków jest delikatna, dlatego też najważniejszy jest skład kosmetyków stosowanych do pielęgnacji ciała. Naturalny skład, bez sztucznych substancji i barwników daje pewność odpowiedniej pielęgnacji, jak również minimalizuje ryzyko ewentualnych podrażnień i uczuleń. Kosmetyki z serii Only Bio to doskonały sposób na zapewnienie właściwej pielęgnacji z pewność naturalnego składu, który nie szkodzi skórze maluszka. Pianka i żel do mycia nie tylko skutecznie myją, ale również zapewniają skuteczną ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Balsam zawierający naturalne oleje zapewnia zaś odpowiedni poziom nawilżenia i miękkość delikatnej skóry.

Ochrona w każdym momencie

Pieluszki Poopeys Baby Care to odpowiedź nie tylko na oczekiwania rodziców, ale również na zapewnienie dzieciom właściwej ochrony w każdym momencie. Wykonane z naturalnych i przyjaznych dla skóry składników nie powodują podrażnień i uczuleń. Dodatkowy komfort zapewniają elastyczne boczki, które dają maluszkom pełną swobodę ruchów i jednocześnie maksymalną ochronę. Są jednocześnie bardzo miękkie, dzięki czemu rodzice nie muszą się bać podrażnień czy odgnieceń. Dostępne w wielu rozmiarach pozwalają na bezproblemowe dopasowanie ich do wieku maluszka. Uzupełnieniem codziennej pielęgnacji z pewnością są także wilgotne chusteczki dla dzieci marki Luna. Dostępne są w wielu wersjach, wzbogacone między innymi rumiankiem, alantoiną, aloesem czy pantenolem. Dzięki temu rodzice mogą wybrać takie, które zapewnią ich dzieciom maksymalną ochronę.

Link sponsorowany