Ostatni dzwonek i wakacje

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. W szkołach nauczyciele wystawiają oceny końcowe, uczniowie zaliczają ostatnie poprawki czekając na ostatni dzwonek. Nie wszyscy rodzice cieszę się z nadchodzących wakacji, niektórzy z nich nie wiedzą, jak zagospodarować czas dzieciom a nie każdego stać na prywatną opiekę, dlatego też rodzice często dzielą się urlopami, a pozostały czas starają się jak najlepiej zorganizować swoim pociechom.

la nauczycieli to również czas wytchnienia, zakończenia mozolnej pracy trwającej cały rok szkolny, to chwila wytchnienia, spokoju i odpoczynku.

To od nas, dorosłych zależy jak spędzimy wakacje z naszymi dziećmi. Warto wówczas ograniczyć dzieciom komputer, telewizor i aktywizować dzieci do zabaw na świeżym powietrzu. W gazetkach promocyjnych jest wiele propozycji na które warto spojrzeć przychylnym okiem.

Czas wakacji to czas kąpieli wodnych i słonecznych. W gazetkach sklepów można znaleźć wiele rodzajów basenów kąpielowych, a nawet jacuzzi. Basen dmuchany dla najmłodszych, a nawet dla niemowlaków. W niektórych wersjach dostępne są baseny z daszkiem, dzięki któremu dziecko będzie chronione przed promieniami słonecznymi. Takie baseny przedstawione są w gazetce promocyjnej Biedronka. Oprócz tradycyjnych basenów są dostępne dmuchane place zabaw z palmą i zjeżdżalnią, które pomieszczą kilka dzieci - taką propozycję znajdziecie w gazetce promocyjnej Makro.

Link sponsorowany

Baseny rodzinne, jak sama nazwa wskazuje dla całej rodziny, tutaj jest wiele propozycji, znajdziemy m.in.: basen rozporowy z kołnierzem, basen ze stelażem, a nawet basen z hydromasażem ale to już jest jak wodne jacuzzi. Ceny tych basenów są zróżnicowane w zależności od firmy, materiału z którego są wykonane. Takie baseny przedstawione są w gazetce promocyjnej Auchan. Z rodzinnych basenów mogą nawet korzystać dzieci, które dopiero co uczą się pływać, ale wówczas nie można zapomnieć o

kole dmuchanym. W gazetce promocyjnej Auchan znajdziecie 2 w 1 koło dmuchane i materac, wystarczy wyciągnąć środek materaca i mamy koło dmuchane, co gwarantuje podwójna zabawę.

Coraz większą uwagę dzieci przywiązują do gier zręcznościowych, w gazetkach promocyjnych znajdziemy zestawy do badmintona, bramki piłkarskie do gry w piłkę nożną, oraz piłki plażowe do gry na piasku, w wodzie, czy też w ogrodzie.

Teraz wystarczy przemyśleć, jaki basen będzie najbardziej dopasowany do Was i Waszej rodziny i który z nich spełni Wasze oczekiwania. Propozycji basenów jest wiele, każdy znajdziecie coś dla siebie.