Masa kreatywności Netto

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Akcja "Masa kreatywności Netto" cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników tytułowej sieci handlowej. Opisywana promocja powstała z myślą o najmłodszych. Jest to relatywna nowość, a więc wielu klientów nie ma pojęcia, na jakich zasadach się ona opiera. Poniżej przedstawiono zbiór praktycznych informacji, dzięki którym wszystko stanie się jasne! Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów można odebrać ze sklepu urocze maskotki.

Saszetki za zakupy

Za każde wydane 40 zł w sklepie Netto można otrzymać jedną saszetkę, w której znajduje się 5 gram masy Hey Clay oraz jeden znaczek. Liczba otrzymanych saszek jest wprost proporcjonalna do wielokrotności wspomnianej kwoty. Dla przykładu - osoba, która zapłaci za zakupy 200 zł otrzyma 5 saszetek. Należy również dodać, że niektóre produkty upoważniają do otrzymania gratisowej saszetki. Oznacza to, że wydając 40 zł można otrzymać kilka znaczków! Towary objęte promocją systematycznie się zmieniają, o czym dobrze jest pamiętać. Wystarczy zajrzeć do aktualnej gazetki promocyjnej, aby być na bieżąco.

Maskotka za 24,99 zł

Po zebraniu 6 znaczków można zakupić maskotkę z serii Hey Clay za jedyne 24,99 zł. W ofercie znajduje się Krowa Karolinka, Psiak Tymon, Królik Kacperek, Koń Franek, Świnka Halinka, Kogut Zdzisio, Kurczak Julek, Kura Madzia, Kaczka Gabrysia, Gęś Zosia. Istotne jest, aby nalepki zostały umieszczone na Karcie Kolekcjonerskiej. Można odebrać ją za darmo w dowolnym sklepie Netto. Na specjalną uwagę zasługuje niebanalna stylistyka przytulanek. Wpadną one w oko nawet najbardziej wymagającym maluchom!

Ramy czasowe promocji

Opisywana promocja obowiązuje od 12 kwietnia 2021 roku do dnia 3 lipca 2021 roku (lub wyczerpania zapasów). Warto jedna wziąć pod uwagę, że maskotki niemal natychmiast zyskały wielkie zainteresowanie smyków. Lepiej nie zwlekać z ich zakupem! Niewątpliwym plusem jest fakt, że w każdej saszetce oprócz znaczka znajduje się plastyczna masa, która pobudza kreatywność dziecka. Występuje ona w różnych kolorach, dzięki czemu maluch może ulepić dowolną figurkę.

Link sponsorowany