Kuchnia Śródziemnopolska - nowa książka dostępna w Biedronce

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Wszystkich fanów kuchni śródziemnomorskiej i zdrowego odżywiania z całą pewnością zainteresuje ta wiadomość. Biedronka przygotowała na pierwsze tygodnie stycznia dla swoich klientów wspaniałą akcję promocyjną. Dostać w niej można całkowicie za darmo wspaniałą książkę.

Najważniejsze zasady promocji

Zasady promocji są bardzo proste. Przede wszystkim trzeba mieć kartę Biedronki, którą wyrobić może sobie każdy klient. Z tą kartą należy w okresie od trzeciego, do dziewiętnastego stycznia cztery razy zrobić zakupy za minimum 40 złotych. I to wystarczy! Promocja działa jednak tylko do wyczerpania zapasów, warto więc się pospieszyć. Co można powiedzieć o samej książce? Kuchnia Śródziemnopolska to tytuł, który może budzić pewne zakłopotanie. Czym w zasadzie taka kuchnia mogłaby być? Warto powiedzieć sobie na ten temat nieco więcej.

Kuchnia Śródziemnopolska – co warto o niej wiedzieć?

Kuchnia śródziemnomorska przez wielu dietetyków uważana jest za jedną z lepszych dla zdrowia. Wymaga ona jednak pewnych umiejętności, a także dostępu do specyficznych składników, które w naszym kraju nie zawsze łatwo znaleźć – zwłaszcza kiedy interesują nas składniki najlepszej jakości. Omawiana książka proponuje alternatywę – kuchnię, która łączy w sobie śródziemnomorskie smaki i zasady komponowania potraw z polską tradycją kulinarną. A to wszystko z użyciem produktów, które świeże i dobrej jakości znaleźć można w polskich sklepach. Warto sięgnąć po tę książkę. Daje ona nowe, ciekawe spojrzenie na możliwości, jakie daje nasza i śródziemnomorska kuchnia.

Link sponsorowany