Konkursy w Intermarche

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Każdy lubi konkursy, w których można wygrać coś wartościowego. Warto wiedzieć, że sieć handlowa Intermarche oferuje klientom nie tylko bogaty i zróżnicowany asortyment w przystępnych cenach oraz szereg promocji, ale też konkursy.

Pojawiają się one regularnie i to w niemałych ilościach. Warto wobec tego śledzić na bieżąco najnowsze informacje, aby nie przegapić okazji do wygranej.

Konkursy czekają, aby wziąć w nich udział, nie ma co zwlekać!

Jeśli ktoś lubi pić kawę, to warto się w nią zaopatrzyć w dniach od 16 do 29.11, aby móc wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez sieć handlową Intermarche. Wystarczy kupić jedną z promocyjnych kaw marki Tchibo i zachować paragon, po czym dokończyć zdanie “Najlepszy świąteczny film to…”, aby móc wygrać telewizor 65” Samsung lub bon o wartości 100 zł na zakupy w Intermarche. Kupując dowolny produkt marki Lindor lub Excellence w dniach od 16 do 29.11., również można coś wygrać, a mianowicie bon zakupowy o wartości 500 złotych. Trzeba tylko zarejestrować swój paragon na stronie http://www.konkurs.lindt.pl, po czym odpowiedzieć na zadane pytanie “Co sprawia, że Twoje święta są magiczne?”. Możliwe jest nawet wygranie auta Volvo XC40 pełnego Delicji lub tysiąca złotych. Najpierw trzeba jednak kupić pyszne Delicje i zachować paragon/fakturę imienną. Loteria trwa od 1.10 do 31.12. Można też wymienić swoją patelnię na nową w promocyjnej cenie. Wystarczy przynieść starą, a nowa będzie do kupienia z rabatem -50%, to samo dotyczy starego czajnika. Promocja trwa od 03.11 do 24.12.2021.

Link sponsorowany