Jak spędzić długi weekend?

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Długi weekend to okazja na odpoczynek, zabawę i spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Wiele osób zastanawia się, jak dobrze wykorzystać ten czas i jakie aktywności zaplanować na dni. Z pomocą przychodzą popularne sieci dyskontów, które oferują produkty spożywcze oraz ofertę non-food idealną na długi weekend.

Długi weekend na własnym podwórku
Wolne dni można z powodzeniem spędzić na własnym podwórku. Wystarczy się do tego dobrze przygotować. Na pewno przydadzą się meble ogrodowe. Często pojawiają się one w ofercie specjalnej Biedronki. Są to praktyczne i niedrogie przedmioty, które wkomponują się w każdy balkon, taras i ogródek. Dyskonty jak Intermarche, Biedronka i Lidl mają także szeroką ofertę produktów na grilla, które często przed długimi weekendami są dostępne w promocyjnych cenach. Jeżeli obawiamy się, że w długi weekend pogoda nie dopisze, można zdecydować się na kupno grilla elektrycznego, który o jakiś czas pojawia się w ofercie Lidla. Można go użytkować przez cały rok, nie tylko podczas długiego weekendu czy ciepłych, letnich dni.

Link sponsorowany

Wyjazd pod namiot lub nad jezioro
Kolejnym pomysłem na spędzenie długiego weekendu jest wyjazd za miasto. Można wybrać się pod namiot. Raz na jakiś czas namioty dostępne są w ofercie dyskontów, np. Biedronki. Na taki wyjazd warto zabrać także wygodne i praktyczne ubrania i buty sportowe. Nie trzeba chyba wspominać, że podobne produkty są znakiem rozpoznawczym Lidla. Jeżeli wybieramy się z pociechami, warto zadbać, by wzięły ze sobą rower lub inne zabawki. Piłki i inne zestawy zabawek do gier na świeżym powietrzu są obecnie dostępne w ofercie Intermarche. Najważniejsze jednak, żeby zabrać ze sobą dobry humor.

Impreza ze znajomymi i rodziną
Jeśli nie mamy pomysłu na spędzenie długiego weekendu, a wyjazd za miasto do nas nie przemawia, można po prostu zorganizować imprezę. Wystarczy kupić odpowiednie napoje. Dobre ceny oferują dyskonty, które często przed długimi weekendami oferują szaleńczo niskie ceny. Można tam od razu kupić gotowe przekąski, a także produkty spożywcze, które posłużą do przygotowania innych dań. Tak przygotowana impreza będzie świetną atrakcją długiego weekendu.