Jak aktywnie spędzić długi weekend?

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Długi majowy weekend zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz jak aktywnie spędzić wolny czas? Przedstawiamy poradnik, z którego możesz zaczerpnąć pomysły na spędzenie aktywnego weekendu z wykorzystaniem sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Wszystkie sprzęty znajdziesz w aktualnej ofercie sklepów. Zapraszamy!

Hulajnoga

Ostatnie sezony pokazują znaczący wzrost popularności hulajnogi, która po dłuższym okresie spadku zainteresowania znów jest na topie! Hulajnoga to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Jeśli planujesz aktywnie spędzić długi weekend to nie zapomnij właśnie o hulajnodze, którą wykorzystać możesz do przejażdżek po parku, podmiejskich szosach czy miejskich chodnikach, a kupić możesz w sklepie Auchan za 159 zł.

Link sponsorowany

W ogrodzie

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu oraz dzieci, masz mnóstwo możliwości na aktywny relaks. Znakomitym pomysłem będzie zakup piaskownicy, w której Ty i Twoje dzieci możecie bawić się do woli budując zamki z piasku. Chwila odpoczynku na wygodnym leżaku z pewnością również się przyda, a obydwie rzeczy kupisz obecnie w Intermarche.

Dla dzieci i nie tylko

Tesco przygotowało specjalną ofertę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki produktom zakupionym w tym dyskoncie możesz aktywnie spędzić wolny czas grając w tenisa, palanta, badmintona, czy mini golfa. Dla dziewczynek sklep przygotował dodatkowo kolorowe hula-hop oraz skakanki.

Rowery

Dla bardziej wymagających sklep Jula przygotował wyjątkową ofertę, w której znaleźć możesz rowery miejskie. Idealnie nadają się na weekendowe przejażdżki oraz dojazdy do pracy.