Dzień Dziecka

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Dzień Dziecka to najważniejszy dzień dla każdego dziecka w roku, czasami nawet ważniejszy od urodzin. To dzień kiedy organizowane są w miastach, na osiedlach: festyny, gry i zabawy zespołowe specjalnie przygotowywane na ten dzień. Dzieci biorą udział w konkursach i wygrywają nagrody w postaci słodyczy, małych niespodzianek. To czas kiedy każde dziecko jest najważniejsze bo to jego dzień.

Dzień Dziecka jest dniem międzynarodowym, ustanowiony został w 1954 roku, ale w Polsce obchodzony jest od 1 czerwca 1950 roku. Tego dnia nawet szkoły organizują Dzień Dziecka np.: rozgrywki sportowe między klasami, biegi, wyścigi rowerowe.

Tego dnia dzieci otrzymują prezenty nie tylko w postaci słodyczy, ale również zabawek.  Z początkiem czerwca robi się coraz cieplej i wachlarz prezentów dla najmłodszych jest naprawdę szeroki. Warto zachęcać najmłodszych, aby jak najwięcej czasu spędzali na świeżym powietrzu, dlatego świetnym prezentem może być basen dmuchany lub dmuchany plac zabaw, takie propozycje możecie znaleźć w gazetce promocyjnej E.Leclerc.

Najmłodszym ogromną satysfakcję sprawia zabawa w piaskownicy lub na plaży, dlatego warto kupić na prezent wiaderko do piasku z akcesoriami, taka propozycja dostępna jest w sieci sklepów E.Leclerc.

Link sponsorowany

Starsze dzieci zapewne zachwycone będą prezentem w postaci klocków tu mamy do wyboru klocki Lego, oraz klocki playmobil. Każde z wymienionych zawierają gotowe zestawy klocków np.: straż pożarną, komisariat policji, czy też pociągi, pościgi motocyklowe, łodzie podwodne. Klocki Lego należą do tych droższych, znanych od dziesiątków lat, z kolei klocki playmobil zyskują na popularności, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zaletą obu firm jest fakt, że klocki podzielone są na kategorie wiekowe. Zestawy gotowych klocków znajdziecie w Toys"R"Us gazetka promocyjna.

Kolejną ciekawą propozycja prezentu z okazji Dnia Dziecka jest dart, dzięki któremu dzieci uczą się zręczności i rzutu do celu, taka propozycja dostępna jest w gazetce Intermarche.

Miłym dodatkiem do prezentu są słodycze wszelkiej maści batoniki, wafelki, mleczne kanapki, a nawet lody.

Jest jeszcze trochę czasu do Dnia Dziecka, dlatego wyszukujcie prezentów, zabawek dla waszych pociech w niskich cenach i w promocjach, a możliwe to jest dzięki byciu na bieżąco i przeglądaniu aktualnych propozycji gazetka promocyjna.