Dobrane pary w sklepie Pepco - co można znaleźć w ofercie?

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

"Dobrane pary" to wyjątkowa akcja promocyjna zorganizowana przez sieć handlową Pepco. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom "machy machy", czyli identycznych stylizacji. Omawiany sklep proponuje zestawy dla rodziców i dzieci. Jest w czym wybierać, więc znalezienie odpowiedniego wariantu nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Jeśli zastanawiasz się, jakie produkty można znaleźć w asortymencie, to sprawdź dalszą część wpisu!

Dla fanów bajek Disneya

W ramach akcji "Dobrane pary" w sklepach Pepco dostępne są bawełniane szorty oraz koszulki, które zdobione są wizerunkiem postaci znanych z bajek Disneya. Prawdziwym hitem stała się Myszka Miki, a także urocze dalmatyńczyki. Ubrania występują w wielu rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie. Należy podkreślić, że zostały one wykonane ze stuprocentowej bawełny, która nie stanowi zagrożenia dla delikatnej skóry. W ofercie dostępne są zarówno komplety matka-córka, jak i ociec-syn. Oczywiście każdy element sprzedawany jest osobno. Właśnie dlatego możliwe jest stworzenie unikatowej stylizacji.

Koszulki i spodnie z 100% bawełny

Odzież z kolekcji "Dobrane pary" została wykonana z 100% bawełny lub materiałów o bardzo wysokiej zawartości bawełny. Dokładne informacje znajdują się na metce wybranego produktu. Jest to wyśmienita opcja dla tych, którzy przywiązują wagę do składu. Ubrania nie podrażniają skóry, co ma szczególne znaczenie w przypadku dzieci. Nie bez znaczenia jest również trwałość nadruków. Nie trzeba obawiać się, że ulegną one zniekształceniu już po pierwszym praniu.

Odzież licencjonowana w korzystnych cenach

W Pepco można znaleźć ubrania licencjonowane, które nie kosztują majątku. Akcja "Dobrane pary" przypadnie do gustu osobom oszczędnym, które nie lubią przepłacać. Warto wziąć pod uwagę, że jakość produktów znajduje się na satysfakcjonującym poziomie!

Link sponsorowany