Światowy Dzień Kota - co kupić pupilowi?

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Każdy właściciel mruczka powinien wiedzieć, że 17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota. To idealna okazja do tego, aby wręczyć drobny upominek swojemu ukochanemu pupilowi. 

Popularne sieci handlowe, takie jak np. Dino i Biedronka, oferują produkty dla zwierząt w atrakcyjnych cenach. Dzięki rabatom można zaoszczędzić sporą ilość gotówki, a więc warto zajrzeć do aktualnych gazetek reklamowych przed wyruszeniem na zakupy. Zastanawiasz się, co kupić czworonogowi? Sprawdź poniższe propozycje.

Jedzenie i smakołyki

Jedzenia dla kota nigdy nie za wiele! Z okazji święta zwierzaka warto jest postawić na posiłki o jakości premium, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym pupilom. Wbrew pozorom nie trzeba wydawać majątku. Sieć handlowa Delikatesy Centrum przygotowuje wiele okazji cenowych, a więc dobrze być na bieżąco z ofertą. Kot z pewnością ucieszy się również ze smaczków np. ciasteczek, które może podjadać pomiędzy posiłkami. Oczywiście podczas serwowania łakoci dla zwierzaków nie należy przesadzać z ilością!

Akcesoria i zabawki

W popularnych marketach dostępne są także różnorodne akcesoria oraz zabawki. Światowy Dzień Kota to fantastyczny pretekst do tego, aby zakupić nowe legowisko, drapak, nakręcaną mysz, laser, a nawet miseczki. Jest w czym wybierać, więc znalezienie odpowiedniego produktu to tylko kwestia czasu! Wspomnianą datę warto jest zapisać w swoim kalendarzu. W natłoku obowiązków powinniśmy znaleźć czas na zabawę z mruczkiem oraz pieszczoty. Z pewnością będzie on zadowolony!

Link sponsorowany