8 marca - Dzień Kobiet

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Kultowy już bukiet goździków, czy paczka rajstop z okazji Dnia Kobiet to wciąż bardzo popularne upominki dla kobiet. Wręczane są jednak jako forma żartu czy humorystycznego prezentu, w ramach dodatku do upominku właściwego. Dobrze jest jednak z okazji 8 marca zdobyć się na kreatywność i zaskoczyć swoją kobietę czymś ekstra – gazetki promocyjne znanych sieci przychodzą tu z pomocą.

Ekskluzywne kosmetyki

W sieci Hebe pojawiło się ostatnio kilka promocji, na które warto rzucić okiem. Wszystkie damskie zapachy możemy w okresie 1-14.03 kupić aż o 60% taniej! To idealny moment, by kupić swojej kobiecie jej wymarzone perfumy, na przykład wodę perfumowaną Calvin Klein 50ml za jedyne 149,99zł, wodę toaletową Tommy Hilfiger – Tommy Girl 100ml za 99,99zł, czy wodę perfumowaną Karl Lagerfeld Fleur de Pecher 50ml za 99,99zł! Podrzucając swojej partnerce niby od niechcenia gazetkę promocyjną sieci Hebe możesz dyskretnie wybadać, o czym marzy – i sprawić jej to na 8 marca!

Link sponsorowany

Oryginalne stroje i dodatki

Kobieta lubi czuć się doceniona w tym wyjątkowym dniu, bez względu na to, czy jest to ukochana żona, siostra, czy mama. Nienajlepszym pomysłem będzie więc kupno nawet najbardziej ekskluzywnej patelni, czy pięknego fartuszka kuchennego. W ofercie Lidla pojawiło się natomiast kilka typowo kobiecych strojów i dodatków, które możesz kupić w ciemno, i które na pewno zachwycą obdarowaną kobietę. Na przykład – kolorowa torebka kopertówka w kolorze niebieskim, żółtym lub różowym, albo w miksie tych kolorów – dla wyjątkowo odważnych, stylowych pań! Kosztuje zaledwie 39,99zł! Każda modna kobieta doceni też prawdziwą, skórzaną kurtkę na wiosnę za 249zł, która będzie doskonałym uzupełnieniem najróżniejszych stylizacji

Klasyka gatunku

Czasem mniej znaczy więcej, również w przypadku drobnych, okazjonalnych gestów. Jeśli nie jesteś pewien co do gustu obdarowywanej kobiety, zawsze możesz skusić się na bukiet pięknych, wiosennych kwiatów z POLOmarketu – to tylko 8,99zł za bukiet tulipanów, czy 7,99zł za bukiet kolorowych róż! Do tego ładna bombonierka, i efektownie można okazać czułość swojej ukochanej kobiecie!