14 października, Dzień Nauczyciela

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Za kilka dni nauczyciele będą świętować - zbliża się święto nauczyciela, już teraz warto pomyśleć o drobnym upominku, bukiecie kwiatów z tej okazji.

Z okazji tego święta nauczycielom wręczane są różne niespodzianki mogą to być bukiety kwiatów okolicznościowych, które specjalnie przygotowywane są na zamówienia sieci sklepów, pojedyncze kwiaty z których najbardziej okazale prezentuje się jedna róża, lub też rośliny bardziej trwałe, czyli doniczkowe, które zagoszczą w domach nauczycieli przez dłuższy czas.

gazetce promocyjnej Delikatesy Centrum można znaleźć gotowe bukiety kwiatów na każdą kieszeń od 9,99zł do 14,99zł. Bukiety składają się z dwóch rodzajów kwiatów, a ozdobione są eleganckim przybraniem i folią. W gazetce Delikatesy Centrum hitem cenowym jest pojedyncza róża w cenie 3,99zł/szt. Już od wielu lat w Dniu Nauczyciela popularne są storczyki, dostępne w ofercie Delikatesy Centrum w cenie 24,99zł za storczyk dwupędowy.

Link sponsorowany

Gazetka promocyjna Polomarket z okazji Dnia Nauczyciela przygotowała również kilka propozycji kwiatowych: storczyk jednopędowy w cenie 19,99zł/szt. Warto zwrócić uwagę na bukiet goździków lub bukiet róż w cenie 7,99zł. Oprócz storczyków w gazetce Polomarket są dostępne kwiaty doniczkowe: gerbera 6,99zł/szt i róża 8,99zł/szt.

Do bukietu kwiatów warto dokupić czekoladę, bombonierkę lub praliny. Takie propozycje znajdziecie w każdym sklepie, ale w gazetce Carrefour specjalnie z okazji Dnia Nauczyciela dostępne są słodkie propozycje w niższych cenach:  praliny Lindor 15,99zł/op, torcik wedlowski 12,49zł/szt, a praliny Merci 13,99zł/op.

Gazetka promocyjna Delikatesy Centrum, Polomarket, Carrefour już teraz przedstawia ciekawe propozycje na Dzień Nauczyciela, przeglądajcie i wybierajcie te oferty, które najbardziej Wam odpowiadają.