Najlepsze oszczędności z Biedronką - przegląd produktów

Pamiętaj, że ta lista nie jest wyczerpująca. Biedronka regularnie dodaje nowe produkty i promocje, więc warto regularnie sprawdzać ich stronę internetową i sklepy.
Autor artykułu Maciej
utworzony: 14 wrz 2023
Opis obrazu

1. Zupy

Zupa jarzynowa

Zupa jarzynowa to zawsze dobry wybór na szybki i zdrowy posiłek. Dostępna w Biedronce zupa jarzynowa o wadze 450g kosztuje 5,99 zł za opakowanie. Jest to stały element oferty sklepu.

2. Sery

Ser dojrzewający Gourmés

Ser dojrzewający Gourmés o wadze 500 g to prawdziwa uczta dla miłośników sera. Kosztuje 19,99 zł za opakowanie i jest dostępny w supercenach.

Ser Camembert Delikate

Jeśli preferujesz łagodniejsze smaki, ser Camembert Delikate o wadze 120 g jest dla Ciebie. Kosztuje 3,19 zł za opakowanie przy zakupie dwóch opakowań, z drugim opakowaniem o 40% taniej.

3. Pierogi

Pierogi Nasze Smaki

Pierogi Nasze Smaki o wadze 500 g to doskonały wybór na szybki i smaczny posiłek. Kosztują 6,94 zł za opakowanie.

Pierogi z kapustą i grzybami Pyszne Danie/Nasze Smaki

Jeśli szukasz czegoś specjalnego, pierogi z kapustą i grzybami Pyszne Danie/Nasze Smaki o wadze 1 kg są dla Ciebie. Kosztują 7,99 zł za opakowanie.

4. Pizza

Pizza Donatello Carbonara

Pizza Donatello Carbonara o wadze 600 g to prawdziwa włoska uczta. Kosztuje 15,99 zł za opakowanie.

5. Słodycze

Maxi Ciacho

Maxi Ciacho o wadze 500 g to prawdziwa uczta dla łasuchów. Kosztuje 18,99 zł za opakowanie.

Baton Grześki

Baton Grześki o wadze 50 g to idealna przekąska na drogę. Kosztuje 2,99 zł za opakowanie.

6. Napoje

Napój gazowany

Napój gazowany o pojemności 1 l to doskonały sposób na orzeźwienie. Kosztuje 4,99 zł za butelkę przy zakupie dwóch butelek.

Napój niegazowany 4Move Vitamin Water

Jeśli szukasz czegoś zdrowszego, napój niegazowany 4Move Vitamin Water o pojemności 667 ml to doskonały wybór. Kosztuje 2,99 zł za butelkę.

7. Produkty dla dzieci

Mus Kubuś

Mus Kubuś o wadze 100 g to zdrowa i smaczna przekąska dla najmłodszych. Kosztuje 2,19 zł za opakowanie przy zakupie czteropaku.

Chusteczki Dada Everyday

Chusteczki Dada Everyday to niezbędne w każdym domu z dziećmi. Siedmiopak tych chusteczek kosztuje 20,99 zł.

8. Produkty do higieny osobistej

Szampon do włosów Head&Shoulders

Szampon do włosów Head&Shoulders o pojemności 900 ml to doskonały wybór dla osób z problemami skóry głowy. Kosztuje 43,99 zł za opakowanie.

Pasta do zębów Himalaya

Pasta do zębów Himalaya o pojemności 100 ml to naturalny sposób na utrzymanie higieny jamy ustnej. Kosztuje 7,99 zł za opakowanie.

9. Produkty do prania

Żel do prania Persil

Żel do prania Persil zapewnia czystość i świeżość Twoim ubraniom. Opakowanie na 88 prań kosztuje 63,99 zł.

Płyn do płukania tkanin Coccolino

Płyn do płukania tkanin Coccolino o pojemności 1,45 l dodaje miękkości i przyjemnego zapachu Twoim ubraniom. Kosztuje 12,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch opakowań.

10. Produkty do sprzątania

Odplamiacz Vanish Oxi Action

Odplamiacz Vanish Oxi Action o pojemności 2 l to skuteczne rozwiązanie dla trudnych plam. Kosztuje 30,99 zł za opakowanie.

Kapsułki do zmywarki Finish Ultimate

Kapsułki do zmywarki Finish Ultimate zapewniają czyste i błyszczące naczynia po każdym myciu. Opakowanie zawiera 60 sztuk i kosztuje 59,99 zł.

photo
Newsletter Warto wiedzieć więcej!

Bądź na bieżąco, sprawdzaj promocje, dowiaduj się o najnowszych ofertach specjalnych

Akceptuję regulamin

    2025 © Gazetkapromocyjna.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone