ABC Zakupowicza - porady, recenzje i porównania

Promocje -40% w Hebe

Jesienią skóra potrzebuje innej pielęgnacji niż wiosną i latem. A oprócz pielęgnacji warto zmienić także podkład- po lecie skóra muśnięta słońcem ma inny odcień i warto zadbać aby podkład był idealnie dobrany do jej koloru. Naprzeciw wychodzi nam Hebe, gdzie w dniach 14-20.09 wszystkie pielęgnacyjne dermokosmetyki i podkłady kupimy do 40% taniej. 

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

10 sposobów na zastosowanie aloesu

Na pewno nieraz słyszałyście o cudownym działaniu aloesu. Do 30.08 kupicie go w promocyjnej cenie 29,99 (to taniej niż w sklepach internetowych) w Super Pharm, może więc warto dowiedzieć się w jaki sposób można go używać?

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Gang Świeżaków - program Biedronki

Program Biedronki noszący nazwę Gang Świeżaków cieszył się dużą popularnością, dlatego wraca on do oferty Biedronki. Zdobycie maskotki to marzenie każdego dziecka, a będzie można ją zdobyć już po uzbieraniu 60 punktów, natomiast 30 punktów sprawi, iż dziecko dostanie zabawkę Świeżaka juniora.

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Matowe podkłady

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Back to school

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Lampa do lakierów hybrydowych w Netto

Fanki lakierów hybrydowych i przedłużanych paznokci na pewno nie przejdą obojętnie obok najnowszej   promocji w Netto! W markecie znajdziecie lampę do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli UV za niecałe 50 złotych. Warto przejść się do najbliższego Netto i sprawdzić czy jeszcze znajdziecie w nim lampę dla siebie. 

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Podkłady na lato

Wybór najlepszego podkładu to temat, który wielu z Was spędza sen z oczu. Na rynku jest tyle marek, wykończeń, formuł... Latem najchętniej wyrzuciłybyśmy wszystkie kosmetyki w kąt i zapomniały o nich aż minie fala upałów, jednak są sytuacje kiedy nie możemy zrezygnować z makijażu.

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Przygotowania do szkoły - czyli co możemy znaleźć w popularnych dyskontach?

Rozpoczęcie roku szkolnego wiąże się z licznymi przygotowaniami zarówno uczniów, jak i ich rodziców. W szale szkolnych zakupów łatwo dać się ponieść, co może przełożyć się na spory ubytek w portfelu. Jednak wyprawka do szkoły wcale nie musi być kosztowna. O czym możemy przekonać się, wertując promocyjne gazetki najpopularniejszych dyskontów.

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Pomysł na Dzień Kobiet

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady
« .. 4 5 6 .. »