ABC Zakupowicza - porady, recenzje i porównania

Jak spędzić długi weekend?

Długi weekend to okazja na odpoczynek, zabawę i spędzenie wolnego czasu z najbliższymi. Wiele osób zastanawia się, jak dobrze wykorzystać ten czas i jakie aktywności zaplanować na dni. Z pomocą przychodzą popularne sieci dyskontów, które oferują produkty spożywcze oraz ofertę non-food idealną na długi weekend.

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Przygotowania w czasie pandemii do grilla na weekend majowy

Sezon grillowany zbliża się wielkimi krokami. Przyjemna pogoda w maju sprzyja grillowaniu. Niestety tego roku trzeba liczyć się z pewnymi ograniczeniami z powodu obecnej sytuacji. Pandemia sprawia, że nie można swobodnie podróżować ani organizować zbiorowisk ludzi. Nie oznacza to jednak tego, że trzeba rezygnować ze wspaniałej zabawy i smacznego jedzenia. W najlepszej sytuacji znajdują się osoby posiadające własne ogródki, gdzie można rozstawić się z całym sprzętem. Duży grill węglowy na działce to nie jedyna możliwość. Można kupić mniejszy model elektryczny i postawić go na balkonie czy nawet w domu. 

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Dlaczego warto używać żelu antybakteryjnego?

Niedokładne mycie dłoni lub zupełne zapominanie o wykonaniu tej czynności to ogromne zagrożenie zarażenia często bardzo niebezpiecznymi chorobami. Część osób zasłania się brakiem czasu, możliwości czy też po prostu dostępu do mydła i wody, żeby móc umyć ręce. Jak jednak wiadomo, są to tylko wymówki, ponieważ na rynku od dawna znaleźć można żele antybakteryjne.

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Zbliża się Tłusty Czwartek

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Zbliżają się Walentynki!

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Wszystkich Świętych czy Halloween

Coraz bardziej jedno święto przeplata się z drugim. Wszystkich Świętych to czas wspomnień o bliskich, którzy odeszli: wybieramy się wówczas na cmentarze, aby zadbać o groby naszych bliskich, zapalmy znicze, stawiamy kwiaty.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

14 października, Dzień Nauczyciela

Za kilka dni nauczyciele będą świętować - zbliża się święto nauczyciela, już teraz warto pomyśleć o drobnym upominku, bukiecie kwiatów z tej okazji.

Z okazji tego święta nauczycielom wręczane są różne niespodzianki mogą to być bukiety kwiatów okolicznościowych, które specjalnie przygotowywane są na zamówienia sieci sklepów, pojedyncze kwiaty z których najbardziej okazale prezentuje się jedna róża, lub też rośliny bardziej trwałe, czyli doniczkowe, które zagoszczą w domach nauczycieli przez dłuższy czas.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Szkoła na wesoło

Wakacje i urlopy w pełni. Lato piękne, upały sięgają zenitu, kąpiel w Morzu Bałtyckim to miłe ochłodzenie, leżenie na plaży bez parawanu przy lekkiej bryzie to czysta przyjemność. Morze, las, góry, jezioro, sielska wieś – chwilo trwaj i pozostań jak najdłużej. Wypoczywa cała Polska, wszyscy korzystamy z wolnych chwil, weekendów żeby naładować baterie na cały rok.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Letnie wyprzedaże

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady
« .. 3 4 5 .. »