ABC Zakupowicza - porady, recenzje i porównania

Co można znaleźć ciekawego w najnowszej ofercie handlowej Lidl?

W sklepach Lidl można kupić nie tylko produkty spożywcze, ale szereg innych z różnych kategorii. Regularnie w ofercie pojawiają się ubrania i obuwie, mały sprzęt AGD, wielorakie akcesoria do kuchni czy łazienki. Można liczyć na bogactwo i różnorodność asortymentu, regularne promocje i oferty specjalne. 

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Jak zorganizować Walentynki 2021?

Nie da się ukryć, że Walentynki 2021 będą wyglądały inaczej niż dotychczas. Nie jest to jednak powód to tego, abyśmy mieli rezygnować z obchodzenia święta, które powoduje wiele radości. Nawet w dobie pandemicznym obostrzeń jesteśmy w stanie zorganizować wieczór, który spędzimy w miły, a przede wszystkim romantyczny sposób, razem ze swoją ukochaną osobą. Na co warto zwrócić uwagę, chcąc zaplanować Walentynki 2021?

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Prezenty na Mikołajki

Mikołajki coraz bliżej, a to oznacza, że najwyższy czas na znalezienie idealnych prezentów! Przedsmak zbliżających się świąt nie mógłby odejść się bez drobnych upominków dla naszych bliskich. 

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Sprzęt niezbędny dla ucznia podczas zdalnej nauki w czasie pandemii

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

1 listopada tuż, tuż. Przygotuj grób na uroczystość Wszystkich Świętych

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Jak dbać o higienę w czasie pandemii?

Czas pandemii wymaga szczególnej troski o higienę. Jest ona podstawą do tego, aby zminimalizować ryzyko zakażenia oraz ograniczyć transmisję wirusa. Na szczęście do dyspozycji mamy wiele produktów o silnym działaniu dezynfekującym oraz przeciwbakteryjnym. To właśnie one stanowią wsparcie podczas codziennego funkcjonowania. Zakup niezbędnych środków nie wymaga dużych nakładów finansowych - warto zajrzeć nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale również online.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Przygotuj dziecko na nowy rok szkolny

Rok szkolny zbliża się już wielkimi krokami i nie zdążymy się obejrzeć, a przyjdzie wrzesień, a wraz z nim kolejne miesiące edukacji i dobrej zabawy. Przygotowania do szkoły warto rozpocząć z dużym wyprzedzeniem, aby na spokojnie skompletować wyprawkę. Pomoże zrobienie listy zakupów, którą warto zawsze mieć przy sobie podczas odwiedzania sklepów i odhaczać to, co już uda nam się kupić. W ten sposób o niczym nie zapomnimy i nie wydamy pieniędzy na niepotrzebne rzeczy.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Niezwykle smaczne i zdrowe owoce w nietypowej formie

Obecnie za jedną z najlepszych metod przedłużania trwałości żywności uznaje się liofilizację. Można wykorzystać ją do zakonserwowania dowolnych produktów spożywczych, łącznie z tymi w formie płynnej. Wspaniałą przekąską są owoce liofilizowane, pełne smaku i aromatu, bogate w substancje pokarmowe. Jeśli nie mamy okazji sięgnąć po świeże, te w formie liofilizatu będą strzałem w dziesiątkę. Śmiało można je nimi zastąpić. Będzie to przyjemnie smaczna odmiana.

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Co przygotowały dla uczniów popularne markety?

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady
« .. 2 3 4 .. »