ABC Zakupowicza - porady, recenzje i porównania

Gdzie pojawią się nowe sklepy Aldi w 2021

Aldi to marka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Opisywana sieć handlowa stale rozszerza swój zasięg - w 2021 roku na rynku pojawi się kilka nowych oddziałów. Warto być na bieżąco! Na oficjalnej stronie można znaleźć niezbędne informacje na ten temat. Zachęcamy również do tego, aby zapoznać się z dalszą częścią wpisu.

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Niedziela handlowa 2021

Tak jak w ubiegłym roku, tak samo w 2021 możliwość handlu w niedziele obowiązuje jedynie w kilka wyznaczonych dni. Zakaz zaczął obowiązywać już w styczniu 2020 roku i nie zapowiada się, aby obowiązujące prawo miało ulec zmianie. Aktualnie niedziela handlowa przypada w jedną, wyznaczoną niedzielę co drugi 

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Co można znaleźć ciekawego w najnowszej ofercie handlowej Lidl?

W sklepach Lidl można kupić nie tylko produkty spożywcze, ale szereg innych z różnych kategorii. Regularnie w ofercie pojawiają się ubrania i obuwie, mały sprzęt AGD, wielorakie akcesoria do kuchni czy łazienki. Można liczyć na bogactwo i różnorodność asortymentu, regularne promocje i oferty specjalne. 

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Jak zorganizować Walentynki 2021?

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Prezenty na Mikołajki

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Sprzęt niezbędny dla ucznia podczas zdalnej nauki w czasie pandemii

Trwająca od wielu miesięcy pandemia koronawirus przyczynia się do zmiany wielu zachowań, przyzwyczajeń, ale też i codziennej edukacji. W związku z nowymi obostrzeniami wynikającymi z coraz większej ilości zachorowań zmianie ulega m.in. sposób kształcenia dzieci i młodzieży. Z nauczania stacjonarnego szkoły przechodzą na naukę zdalną. Problem tylko w tym, że nie każdy wie, jaki konkretnie sprzęt może być niezbędny dla ucznia, podczas realizowania takiego rodzaju nauki.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

1 listopada tuż, tuż. Przygotuj grób na uroczystość Wszystkich Świętych

Już niebawem Polacy uroczyście wybiorą się na cmentarze, aby uczcić pamięć o najbliższych zmarłych. Zmieniające się obostrzenia, dotyczące sytuacji epidemicznej, mogą pokrzyżować plany tłumnego udania się w miejsca pochówku. Wiele sklepów w Polsce, z uwagi na ten fakt, znacznie wcześniej przygotowało oferty zniczy, wiązanek czy kwiatów przyozdabiających groby. W tym roku warto wybrać się na cmentarz wcześniej, aby uniknąć tłumów, kolejek oraz sprawniej przemieszczać się między alejkami.

Maciej Puchalski
Maciej Puchalski
porady

Jak dbać o higienę w czasie pandemii?

Czas pandemii wymaga szczególnej troski o higienę. Jest ona podstawą do tego, aby zminimalizować ryzyko zakażenia oraz ograniczyć transmisję wirusa. Na szczęście do dyspozycji mamy wiele produktów o silnym działaniu dezynfekującym oraz przeciwbakteryjnym. To właśnie one stanowią wsparcie podczas codziennego funkcjonowania. Zakup niezbędnych środków nie wymaga dużych nakładów finansowych - warto zajrzeć nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale również online.

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady

Przygotuj dziecko na nowy rok szkolny

Agata Puchalska
Agata Puchalska
porady
« 1 2 3 .. »