Z Biedronką do Wielkanocy

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Biedronka w swojej wielkanocnej gazetce korzysta ze sprawdzonych wzorców z lat ubiegłych. Są więc produkty spożywcze, jest też to i owo do dekoracji domu i jest kilka innych wiosennych propozycji, które jakoś tak mogą dodać słońca na święta, choćby te znów miały odbyć się przy opadach śniegu.

Mięsa i wędliny

Oferta Biedronki nie ulega może na Wielkanoc szczególnemu poszerzeniu, ale jest tu pewne urozmaicenie, na przykład piersi z gęsi albo większy niż zwykle wybór szynek i wędlin znanych producentów. Ceny także prezentują się nader przyzwoicie, bo za rzeczoną gęś 17 złotych za kilogram, a szynki w cenach około 20 złotych. Trochę gorzej wypada biała, bo cena tej to aż 17 złotych, ale to także wyrób Sokołowa, który w innych sklepach kosztuje od 15 do 25 złotych, więc w sumie nieźle.

Mięsa i wędliny - Biedronka

Odrobina urozmaicenia

osobom, którym z mięsem jakoś nie po drodze, spodoba się szerszy asortyment ryb. Jest tu parę propozycji dla smakoszy – poza łososiem i śledziami w ofercie znajdą się również pstrągi i świeży filet z suma. W zależności od gatunku i producenta, ceny od 20 do 35 złotych za kilogram nie wyglądają źle, a jeśli tylko ryby będą wyglądały tak atrakcyjnie, jak na zdjęciach w gazetce promocyjnej, to będzie to prawdopodobnie spory hit.

Do tego warto wspomnieć o sporym wyborze sałatek i konserw warzywnych, niezastąpionych w domach tych bardziej pracowitych, gdzie zamiast gotowej sałatki, na świątecznym stole musi znaleźć się prawdziwa, własną ręką przygotowana. Warto wspomnieć też o niezbędnym do wielkanocnej sałatki majonezie – duży z Winiar za 8 złotych i 225 ml Hellmanns za 3 złote.

Ryby na Wielkanoc - Biedronka

Owoce na Wielkanoc

Jako że wiosna dopiero za pasem i na świeże nie ma co liczyć, oferta Biedronki bogata jest w owoce ze słoików: śliwki, morele, gruszki i wiśnie w lekkich syropach za 6 złotych, a do tego dżemy, marmolady i konfitury różnych producentów oraz żurawina i borówka, znakomite do świątecznego obiadu.

Owoce na Wielkanoc - Biedronka

Nie ma świąt bez ciasta

A w Biedronce mogą zaopatrzyć się i leniwi, którym kupne ciasto w zupełności wystarczy, i ci, którym zależy na tym, żeby zabłysnąć własnym wypiekiem: jest tu wszystko od form, przez mąkę, aż po lukry, polewy i dodatki smakowe. Dla trochę młodszych jogurty z pluszowymi zabawkami w cenie niespełna 10 złotych, a dla wszystkich szersza oferta słodyczy. Poszerzają ją zajączki, jajka czekoladowe i świąteczne praliny. Ceny różne – od 1,49 za zajączka, po 25 złotych za kilogram cukierków w czekoladzie.

Ciasta na Wielkanoc - Biedronka

Najgorzej w tej ofercie Biedronka zadbała o ozdoby. Są, i owszem, ale wybór niewielki. W gazetce wielkanocnej pojawiły się raptem silikonowe „witraże” po 3,49 i niewielkie ozdoby na kijkach po 3 złote. Filcowe motyle i podkładki są bardziej wiosenne niż świąteczne, co oczywiście nie przeszkadza położyć ich na świąteczny stół. Dla zapominalskich, spóźnialskich i dbających o szczegóły jest spory zapas wielkanocnych obrusów. Wzory przeróżne – prostsze, bardziej finezyjne, delikatne i pstrokate. Jest z czego wybierać i podobno ma ich być na stanie sporo, ale ostrożności nigdy za wiele – warto iść do sklepu nieco wcześniej niż zwykle, żeby mieć większy wybór.

Ozdoby - Biedronka

Link sponsorowany