Wolne niedziele w czerwcu

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Czerwiec to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Skuszeni perspektywą weekendowego odpoczynku na łonie natury, chętniej niż w poprzednich miesiącach udajemy się na niedzielne zakupy. Świeże owoce i warzywa, pachnące mięsiwo oraz jędrne kiełbaski- któż z nas się im oprze?

Od marca 2018 roku nasze weekendowe zakupy są jednak ograniczone przez aktualnie obowiązującą w kraju ustawę. Wszystkie niedziele w roku zgodnie z jej zapisami podzielić możemy na niedziele handlowe oraz wolne niedziele (tzw. niehandlowe). W trwającym 30 dni czerwcu konsumenci będą mieli możliwość dokonania zakupów w niedzielę jedynie dwa razy. 

Link sponsorowany

Niedziela handlowa w czerwcu przypada zarówno na początku, jak i na końcu miesiąca. Pierwszą z niedziel jest ta opatrzona datą 3 czerwca, kolejna następuje dopiero 3 tygodnie później, czyli 24 czerwca. Ze względu na ograniczony czas handlowy w weekendy, wszystkie większe supermarkety będą kusiły nas promocjami, z którymi jak zawsze będziecie mogli zapoznać się na naszej stronie: gazetkapromocyjna.com.pl.