Wiosna, ach to ty.

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Jeszcze troszkę musicie wytrzymać zanim nadejdzie kalendarzowa wiosna, ale za oknami robi się coraz ładniej. Dzień staje się coraz dłuższy, słońce świeci, temperatura na plusie. Widać już pierwsze pąki na drzewach, a krokusy już się przebiły. Jak mówią słowa znanej piosenki Marka Grechuty „dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi, wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni (…) wiosna ach to ty. Postanowiliśmy specjalnie dla Was poszukać wiosny w najnowszych gazetkach promocyjnych sieci znanych sklepów: Biedronka, Tchibo, Pepco. Wiosna kojarzy się z zapachem, kolorem i świeżością czy te trzy określenia, zwiastujące nadejście wiosny można znaleźć w gazetkach promocyjnych?

Razem z Biedronką do naszych mieszkań możemy wnieść trochę koloru, dzięki ładnym i eleganckim poszewką na poduszki o pięknych i ciekawych kolorach. Tak bardzo w tej chwili popularne wzory łowickie i piękne wzory kwiatowe znajdziecie na poduszkach. Czas najwyższy kolory zimowe schować głęboko do szafy i dokonać delikatnych wiosenny zmian, w naszych wnętrzach. Kolejnym elementem, tym razem przeznaczonym do ozdoby stoły jest niebanalny obrus, który również można wykorzystać w ogrodzie podczas niedzielnego obiadu na świeżym powietrzu. Tę  propozycje znajdziecie w różnych kolorach i wzorach. Ładnie prezentuje się obrus w kropki oraz paski, który można uzupełnić o poduszki na krzesła, ale tutaj proponujemy już jednolity kolor aby nie było zbyt wiele wzorów w jednym miejscu.

           

Dni ciepłych z przyjaznymi temperaturami jest coraz więcej, dzięki temu więcej czasu sprzędzamy na świeżym powietrzu. Warto uprawiać sport cały rok, a nie tylko sezonowo. W Tchibo znaleźliśmy dla Was wiosenną ofertę rowerów oraz akcesoriów rowerowych. W propozycji znajdziecie aż 5 kategorii rowerów: plażowy, aluminiowy składany, holender, elektryczny i trekkingowy, czyli każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ci z Was, którzy lubią relaks na rowerze, z pewnością pójdą w kierunku rowerów plażowych lub holenderskich, których niezbędnym elementem jest kosz na kierownicę rowerową. Nie zapominajcie o widoczności, zwłaszcza gdy poruszacie się rowerem o zmierzchu. W Tchibo znajdziecie elementy odblaskowe na szprychy i akumulatorowy zestaw do oświetlenie rowerowego.

           

Na koniec zostawiliśmy siec sklepów Pepco, oraz ich katalog na wiosnę 2015. Każdy niezależnie od płci i wieku, odświeża swoją garderobę z nastaniem wiosny. Pomagają nam w tym sieci handlowe, które przygotowują gotowe stylizacje dla każdego. Postawiliśmy na Pepco, bo o tej sieci jeszcze nie pisaliśmy. W swojej wiosennej ofercie mają wiele kolorów i wzorów do zaproponowania i to w niskich cenach. W Pepco ubierzecie się od stóp do głów, zaczynając od bielizny a kończąc na obuwiu. Tej wiosny, tak samo jak poprzedniej modny będzie wzór kwiatowy i to na spodniach, dlatego polecamy Wam zwrócić uwagę na stylizację, która na spodniach ma wzór kwiatowy. W tym roku z wielkim impetem powraca styl boho, czyli zwiewne sukienki, bluzki w etniczne wzory i zwierzęce nadruki. W Pepco ubierze się każdy niezależnie od wieku.

            

 

Powyżej przedstawiliśmy Wam propozycje sieci sklepów, w których widać pierwsze oznaki wiosny. Warto dodać trochę koloru w naszych mieszkaniach, odświeżyć naszą garderobę, wyjść na rower. Pamiętajcie, że do tego nie są potrzebne duże nakłady finansowe, ważny jest pomysł i właśnie z początkiem wiosny życzymy Wam dużo inwencji twórczej.

Link sponsorowany