Wielkanoc 2015

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

W tym roku Wielkanoc przypada wcześniej, bo w niedzielę 5 kwietnia. Dlatego sklepy już od przełomu lutego i marca szykują się na zwiększone zarobki. Gazetki promocyjne sieci handlowych, zalewają nas propozycjami związanymi z Wielkanocą, a półki w sklepach uginają się od świątecznych produktów.

Zacznijmy od naszych stołów świątecznych i eleganckiego kompletu obiadowego. W Carrefour znajdziecie piękny, kwadratowy komplet obiadowy składający się z 18 elementów, dzięki któremu możecie zaprosić 6 gości do wielkanocnego stołu, w świetnej cenie 79,99zł. Z białym kompletem obiadowym idealnie prezentują się kolorowe dodatki, jak np.: serwetki, czy też świece wielkanocne w kształcie jajka. Zanim zasiądziemy do stołu, czeka nas jeszcze niedziela palmowa, ceny w Carrefour rozpoczynają się od 1,49zł/za palmę. Kolejne etap to święcenie potraw wielkanocnych, dlatego w ofercie znajdują się dekoracyjne elementy jak baranek z cukru, akcesoria do zdobienia jajek i wydmuszek. W święta nie można zapomnieć o drobnych upominkach w postaci słodyczy: czekoladowych zajączków, baranków i jajek. Ceny takich produktów wahają się od 0,99zł do 11,99zł za sztukę, więc jest w czym wybierać.

           

W gazetce promocyjnej Netto, również znajdziecie sporo propozycji świątecznych. Czy wysyłacie jeszcze tradycyjne kartki świąteczne? W Netto znajdziecie pocztówki oraz karty wielkanocne od 0,39gr/sztuka, warto przypomnieć sobie ten zwyczaj, bo w końcu nie każdy ma maila. Ozdobą stołu świątecznego oprócz pięknej zastawy są świece w kształcie jajek w różnych kolorach. Oprócz wielkanocnych słodkości, warto pomyśleć o zajączku, szczególnie dla najmłodszych. Aby nasze dzieci chętnie spędzały czas na świeżym powietrzu warto je zachęcić sportowym prezentem, np.: drewnianą hulajnogą w cenie 69,99zł. Każda dziewczynka marzy o wózku dla lalek, a chłopiec o traktorze z przyczepką. Ceny takich prezentów rozpoczynają się od 14,99zł a kończą na 109 zł.

              

Kolejną gazetką promocyjną, do której specjalnie dla Was zajrzeliśmy jest Aldi. Już na początku widać co wyróżnia Aldi, ze słodkich propozycji sieć proponuje dużych rozmiarów czekoladowe jajko wielkanocne w cenie 19,99zł/sztuka. Z zabawek, które rozwijają wyobraźnię i pobudzają kreatywne myślenie u dzieci, Aldi przygotował puzzle drewniane 3D. Taki zestaw zawiera również farbki, dzięki którym dziecko złożoną figurkę, która wykonana jest z drewna może pomalować na dowolne kolory i tu miłe zaskoczenie, niska cena, 9,99zł. Kolejną interesującą pozycją jest wielkanocny zestaw do malowania, są to dekoracje wielkanocne wykonane z ceramiki razem z farbkami, które można pomalować na dowolne kolory razem z dzieckiem.

            

 

To dopiero marzec, a w sklepach, jak widać pojawia się wiele propozycji wielkanocnych, warto abyście już teraz przeglądali co mają Wam do zaoferowania sklepy. Podsumowując w Carrefour znajdziecie najkorzystniejsze ceny na elegancką zastawę obiadową, w Netto są ładne zabawki w dobrych cenach, a w Aldi zestawy dekoracji wielkanocnych do własnoręcznego malowania. Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Link sponsorowany