Walentynki 2015

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Love is in the air, mówią słowa znanej piosenki. Zakochanie, pierwsze motyle w brzuchu jest to coś najpiękniejszego, co może spotkać każdego z nas. Każda miłość, każde zakochanie smakuje inaczej. Miłość to uczucie, które trzeba pielęgnować zawsze, nie ważne w jakim wieku jesteśmy i jak długo trwa związek. Do ognia musi dorzucać każda ze stron. Miłości nie można zostawić samej sobie, bo umrze śmiercią naturalną, trzeba dbać o nią i radować się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Może to być liścik dla ukochanej, ukochanego, który wkładamy do kalendarza i który potrafi mile zaskoczyć podczas pracy, sms wysłany w ciągu dnia z miłym i ciepłym słowem. Te rzeczy nie są związane z żadnymi nakładami finansowymi, wystarczy miły gest. Wszyscy jesteśmy zabiegani, jesteśmy trybikiem w machinie i zapominamy o uczuciach, i okazuje się że nie ma czego pielęgnować, bo już nawet żar nie tli się w ognisku.

Dlatego dobrze, że mamy Święto Zakochanych 14 lutego, mimo, że święto to przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych i przez niektórych uważane jest za plastikowe, warto mimo wszystko zatrzymać się tego dnia choć na chwilkę i pomyśleć o ukochanej osobie. Czy pamiętacie o sobie nawzajem w ciągu roku? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie.

Tego roku mamy szczęście bo 14 luty wypada w sobotę i możemy sobie zafundować weekend zakochanych, drobne gesty, małe niespodzianki, które już teraz można znaleźć na stronach gazetek promocyjnych. Z każdych stron sklepy ze swoimi ofertami przypominają nam o tym święcie, poddajmy się temu i cieszmy miłością, a Gazetka Promocyjna podpowie, na co warto zwrócić uwagę by umilić sobie i zakochać się ponownie w Dzień Zakochanych.

Tego dnia warto rozpocząć od śniadania zakochanych, w gazetce promocyjnej Biedronki znajdziecie doskonałą podpowiedź silikonową formę do smażenia jajek lub naleśników w kształcie serca. Takie śniadanie zaserwowane do łóżka zaskoczy najbardziej wybrednych. Biedronka również zachęca do wykreowania pysznych dań kuchni włoskiej, znajdziecie tam przepisy na przystawki te najprostsze czyli bruschetta oraz dania główne, tu polecamy spaghetti z owocami morza, idealna potrawa z krewetkami, które są doskonałym afrodyzjakiem.

    

Dzień jest długi więc na deser proponujemy kilka smakołyków pochodzących z gazetki promocyjnej Piotr i Paweł. Zacznijmy od lodów, mogą być w postaci lekkiego sorbetu owocowego lub tradycyjnych lodów czekoladowych, śmietankowych. Wspaniałym dodatkiem będzie bita śmietana oraz owoce np.: winogrona i mandarynki w lekkim syropie. Koszt takiej propozycji to nie więcej niż 10zł na osobę, a w miłość warto inwestować. Po tak wspaniałych ucztach dla zmysłów warto będzie pójść wspólnie na spacer dla zakochanych.

    

Wieczorem proponujemy abyście obdarowali swoją drugą połowę drobnym prezentem, jak myślicie? Dzięki temu na pewno zrobi się romantyczny nastrój. Na taką okazję odpowiednią niespodzianką z pewnością będzie flakonik perfum dla niej i dla niego. Wiele różnych zapachów ma do zaoferowania Rossmann, w propozycji znajdziecie zapachy znanych zagranicznych marek, jak również polskie zapachy. Na pewno jest w czym wybierać. Nie zapomnijcie o butelce dobrego czerwonego wina, która rozgrzeje atmosferę.

    

A jak zaplanujecie niedzielę zakochanych? To pozostawiamy już Wam, na pewno macie wiele pomysłów. Już teraz życzymy Wam udanego Święta Zakochanych, kochajcie się cały rok, a ten dzień zacznijcie od wspólnego śniadania dla zakochanych. Dla takich chwil warto żyć!

Link sponsorowany