Tłusty czwartek 2015

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Tłusty czwartek zapowiada ostatni tydzień karnawału. Podobno jeżeli ktoś tego dnia nie zje choć jednego pączka, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło. Czy to prawda? sami musicie sobie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno tego dnia pączki smakują o wiele lepiej niż w innych dniach roku, chyba cukiernicy bardziej się przykładają bo co tu ukrywać, jest to dla nich zarobek. Najsmaczniejsze są te pączki, które mają różane nadzienie, ale wybór jest tak ogromny, że czasami aż trudno się w tym odnaleźć. Coraz rzadziej zdarza nam się robić pączki w domu, bo nie ma nic prostszego, jak pójść do marketu i kupić na raz kilka rodzajów do spróbowania. W końcu do pracy również wypada coś przynieść. Postanowiliśmy przejrzeć ofertę pączków, jaką mają dla Was do zaproponowania markety. Dzisiaj zrobi nam się naprawdę słodko, już od samego czytania. To zaczynamy.

Aldi

Na pierwszy plan wychodzi Aldi, cóż ta sieć proponuje? Pączki prosto z piekarni, tak brzmi hasło, ale w końcu wszystkie pączki są z jakiejś piekarni. Do wyboru dwa rodzaje: z adwokatem (0,89gr/sztuka) i z marmoladą (0,79gr/szt). Ta sieć sklepów proponuje również w Tłusty czwartek spróbować faworków, również prosto z piekarni.

    

E.leclerc

Kolejna sieć, która startuje w wojnie pączkowej to E.Leclerc., już na pierwszej stronie zapewnia, że to 100% własnej produkcji. Do wyboru są pączki z marmoladą i skórką pomarańczową (0,99gr/sztuka), pączki z marmoladą (0,69gr/sztuka), oponki pączkowe (15,90zł/kg)

    

Intermarche

Intermarche proponuje pączki z piekarni Janczewscy, do wyboru z marmoladą, różą, pomarańczą. Cena za sztukę 0,69gr.

    

Kaufland

Kaufland ma w swojej ofercie również pączki i to z nietypowym nadzieniem bo jabłkowo-morelowym i marmoladą. Cena za sztukę to 0,45gr.

Tesco

Ostatnia sieć, której się przyjrzymy to Tesco, które proponuje pączki z nadzieniem wieloowocowym z cukrem pudrem i to w wielopaku 10 sztuk, gdzie cena jednej sztuki to 0,49gr.

Podsumowując prawie wszystkie sklepy mają w swojej ofercie pączki, ale niestety nie każdy podaje cenę oraz nadzienie, a to chyba istotne, bo jak już jeść pączki w Tłusty czwartek to nie byle jakie. Szkoda, że takie sieci jak Lidl, czy Biedronka które są najbardziej popularne poświęcają zaledwie środkową stronę lub ostatnią w swojej gazetce promocyjnej z tej okazji, dlaczego? Odpowiedź jest prosto bo Klient i tak do nich trafi tego dnia i kupi pączka. Jednak podsumowując ranking pączków, cenowo na pierwszy rzut oka wysuwa się sieć Kaufland, ale oferta jest skromna. Najbardziej zachęcający wybór ma E.Leclerc, ale pączki są najdroższe. Sami musicie zdecydować się na wybór, czasami warto dorzucić kilka groszy, aby z radością delektować się smakiem. Życzymy Tłustego czwartku!

Link sponsorowany