Polecamy

Mistrzostwa Świata a oferty sieci sklepów

Link sponsorowany

Dzień Ojca

Przygotowania do szkoły - czyli co możemy znaleźć w popularnych dyskontach?

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Rozpoczęcie roku szkolnego wiąże się z licznymi przygotowaniami zarówno uczniów, jak i ich rodziców. W szale szkolnych zakupów łatwo dać się ponieść, co może przełożyć się na spory ubytek w portfelu. Jednak wyprawka do szkoły wcale nie musi być kosztowna. O czym możemy przekonać się, wertując promocyjne gazetki najpopularniejszych dyskontów.

Gdzie po tornister i piórniki?

Po tornister warto skierować swoje kroki do Pepco. Plecaki dla najmłodszych dostępne są już tutaj od 14.99. Będą one z pewnością niezwykle atrakcyjne dla najmłodszych, gdyż opatrzone są wizerunkami postaci z ulubionych bajek. Nieco droższe będą plecaki dla starszych uczniów. Za 19.99 możemy wyposażyć młodzież w schludny plecak, który dostępny jest w wielu atrakcyjnych wzorach. Jeśli nasze dziecko jest fanem/fanką Gwiezdnych Wojen, to warto skierować swoje kroki do Intermarche, gdzie za 29.99 otrzymamy plecak z tematycznym nadrukiem.

Link sponsorowany

Piórniki znajdziemy praktycznie w każdym dyskoncie (z wyjątkiem — jak na razie Biedronki). Dostępne są już od 7.99. Intermarche przygotowało dla swoich klientów całkiem ciekawą ofertę, w ramach której możemy dobrać wszystkie szkolne gadżety tematycznie. Podobną propozycję ma dla nas Lidl, który daje nam możliwość skompletowania swojego szkolnego wyposażenia.

Przybory szkolne — w jakich cenach?

Oprócz tornistrów, piórników i szkolnych worków na papcie młodym uczniom niezbędne będzie również wyposażenie w postaci kredek, ołówków oraz innych akcesoriów szkolno-biurowych. Jeśli nie chcemy po kolei dobierać wszystkich komponentów niezbędnych dla ucznia, to możemy zdecydować się na zakup piórnika z wyposażeniem. Znajdziemy taki np. w Lidlu za 19.99. Taki piórnik to dość atrakcyjna oferta pod względem cenowym, zwłaszcza dla tych, którzy nie mają specjalistycznych wymagań. Kupując przybory szkolne pojedynczo, zapłacimy zdecydowanie więcej, jednak będziemy mieli większą możliwość doboru właśnie takich akcesoriów, jakich potrzebujemy. Za komplet kredek zapłacimy od 4.99 w Pepco do nawet 17.99 za 24 sztuki flamastrów pędzelkowych w Lidlu. W tym względzie warto również zapoznać się z tym, co ma do zaproponowania Intermarche. Duży wybór artykułów do malowania sprawi, że na pewno znajdziemy tutaj coś dla siebie.