Polecamy

Mistrzostwa Świata a oferty sieci sklepów

Link sponsorowany

Dzień Ojca

Pomysł na Dzień Kobiet

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Dzień Kobiet, który zbliża się coraz większymi krokami, to święto, które obchodzone jest w różnych formach już od Starożytności.

W Polsce zyskało one niezwykłą popularność w czasach PRL. Kiedy to kobietom ofiarowywano goździki i tulipany. W ramach święta kobiety otrzymywały również najpotrzebniejsze, ale raczej trudno dostępne artykuły życia codziennego, takie, jak: rajstopy, kawę, mydło, ręczniki.

Dzień Kobiet na świecie

Dzień Kobiet nie jest świętem, które oficjalnie obchodzi się na całym świecie. Ze względu na historię oraz ustroje społeczne, jest ono znane i popularne w Środkowej Europie i Azji. Nieoficjalnie Dzień Kobiet celebruje się również w Chile i Brazylii oraz niektórych krajach afrykańskich. Kobiety obdarowywane są w ten dzień kwiatami, wyręcza się je z obowiązków, spełnia ich życzenia. W każdym kraju Dzień Kobiet jest celebrowany nieco inaczej, a w niektórych jest on łączony z Dniem Matki.

Oferta na Dzień Kobiet w Tesco

Pewnie i Ty - podobnie, jak każdy inny mężczyzna - zastanawiasz się co takiego podarować swojej kobiecie w ten szczególny dzień. Dobrym pomysłem będą oczywiście kwiaty, które w ofercie Tesco znajdują się w bardzo okazyjnej cenie. Za bukiet żonkili zapłacisz jedynie 4.99 lub 3.99 w dniach 6-8 marca. Jeśli w domu brakuje Ci wazonu, to Tesco również o tym pomyślało - średniej wielkości, estetyczny wazon w dwóch różnych kształtach jest dostępny za niecałe 5 zł.

Jeśli posiadasz kartę ClubCard, swojej ukochanej możesz zafundować również małą bombonierkę, za którą zapłacisz w promocyjnej cenie 10.99.

Oferta Tesco

Oferta na Dzień Kobiet w POLOmarket i Aldi

Gazetka promocyjna POLOmarket prezentuje również specjalną ofertę na ten szczególny dzień. W konkurencyjnych cenach możesz zakupić ulubioną książkę dla kobiet, kwiaty, czy też produkty i gadżety kosmetyczne.

Aldi w swojej ofercie ma natomiast bardzo lubiane przez panie storczyki, a także kosmetyki. Jeśli chciałbyś zaskoczyć swoją kobietę bardziej praktycznym prezentem, to koniecznie zajrzyj do Aldi. W najnowszej ofercie znajdziesz również przydatne akcesoria do pieczenia.

Oferta Aldi

 

Oferta POLOmarket

Link sponsorowany