Oferta dla aktywnych

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Wszystkie dyskonty w ostatnim czasie oferują przeróżne produkty dla aktywnych, w które może zaopatrzyć się każdy, kto lubi sport. Zarówno Intermarche, jak i Biedronka oraz Lidl przygotowały swoje gazetki promocyjne, w których znaleźć można zarówno ubrania sportowe, jak i sprzęt oraz gadżety, które pomagają w dotrzymaniu postanowień noworocznych w stylu będę regularnie ćwiczyć.

Oferta dla aktywnych

Co w Intermarche piszczy?

Trzeba przyznać, że sportowa oferta Intermarche jest naprawdę bogata. Znaleźć tutaj można zarówno ubrania sportowe, jak i hantelki, obciążniki czy piłkę do gimnastyki. Warto również podkreślić, że produkty dla aktywnych w Intermarche mają naprawdę rozsądne ceny - za piłkę gimnastyczną trzeba zapłacić zaledwie dwadzieścia złotych bez grosza!

Intermarche

Niemiecka jakość za polską cenę

Lidl również nie odpuszcza a ich gazetki promocyjne prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Tutaj również można znaleźć gadżety sportowe, które co prawda są droższe od tych z Intermarche, (np. piłka kosztuje o dziesięć złotych więcej) ale równocześnie jest ich znacznie więcej. Można tutaj kupić także drążek rozporowy (27,99 PLN), taśmę fitness (19,99PLN), wałek do masażu (24,99PLN) oraz poduszkę (29,99PLN). Oczywiście w ofercie sportowej Lidla znaleźć można również ubrania. Tym, czego nie ma w Intermarche a jest tutaj są biustonosze sportowe za niecałe 25 złotych.

lidl

W Biedronce tanio i dobrze

Nikogo nie zdziwi, że również sportowa oferta Biedronki wystartowała w podobnym czasie, co poprzednie. Trzeba jednak przyznać, że ich gazetki promocyjne są naprawdę atrakcyjne wizualnie. Znaleźć tutaj można produkty dla aktywnych takie, jak akcesoria fitness w cenie 22,99 PLN, ale również gadżety dla chodzących na siłownię (rękawiczki za 10 PLN czy torbę za niecałe 35 PLN). Ciekawostką są tutaj kettle oraz suplementy diety. Dla fanów cardio fajnym pomysłem na zakup na pewno wyda się opaska inteligentna za niecałe 60 PLN.

Biedronka

Link sponsorowany