Niedziele handlowe maj 2018

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

W zgodzie z przepisami, które niedawno weszły w życie, w maju będziemy mieć możliwość zrobienia zakupów w dwie niedziele pracujące. Niedziela handlowa przypada na terminy 6 i 27 maja. Natomiast wolne niedziele to 13 i 20 maja. W związku z tym warto z pewnym wyprzedzeniem zaplanować swoje weekendowe zakupy. 

Na ten czas większość sklepów zaplanowała gazetki promocyjne, które mają ułatwić nam zakupy. W tym celu sieci handlowe prześcigają się w ogłaszanych, na okres piątku i soboty, promocjach. Ma to na celu przyciągnięcie jak największej ilości klientów w tych dniach. W związku z tym warto z kilkudniowym wyprzedzeniem przejrzeć wszystkie możliwe biuletyny ofertowe, z których wybierzemy satysfakcjonujące sam promocje. Pozwoli nam to na ograniczenie czasu spędzonego w ogromnych kolejkach, które tworzą się w dni poprzedzające niedziele wolną od handlu. 

Link sponsorowany

Konsumenci często nie zdają sobie sprawy z tego, że w niedziele z zakazem handlu mogą nie mieć możliwości zakupu nawet zwykłej wody mineralnej.