Netto zachęca do rozpoczęcia sezonu grillowego.

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Najnowsza oferta sklepów Netto zachęca do rozpoczęcia sezonu grillowego. Wszystkie niezbędne składniki i sprzęt do grillowania są objęte atrakcyjną promocją.

Najnowsza oferta sklepów Netto zachęca do rozpoczęcia sezonu grillowego. Wszystkie niezbędne składniki i sprzęt do grillowania są objęte atrakcyjną promocją. Warto zastanowić się nad zakupem węglowego grilla za 69 zł - na pewno sprawdzi się on podczas rodzinnych spotkań. Jeśli chodzi o produkty potrzebne do grillowania, za kilogram kiełbasy zwyczajnej zapłacimy 7,99 zł. W atrakcyjnej cenie znajdziemy także piwo, które przy grillowaniu wydaje się być produktem tak samo istotnym, jak świeża kiełbasa. Za czteropak piwa Książ zapłacimy 7 zł, Żywca - 7,99 zł, a za dwa czteropaki Żubra - 18 zł. Na spotkaniach w większym gronie, świetnie sprawdzi się opakowanie dwudziestu piw Carlsberg za 32 zł. Na tych, którzy preferują inne napoje czeka promocja 2 za 12 zł, obejmująca napoje 7up i Mirinda, a także dwa napoje Tymbark w cenie 5,50 zł.

Promocje w Netto nie pozwolą na nudę w obiadowym menu. W specjalnej cenie zakupimy mięso mielone (5,99 zł za kg), do którego zaserwować możemy zasmażaną marchewkę lub buraczki (2 słoiczki za 6 zł) albo mrożone warzywa. A jeśli zabraknie nam czasu na gotowanie, w tej sytuacji świetnie sprawdzą się pierogi Virtu (2 opakowania za 6 zł). Dla dbających o zdrowie i sylwetkę, ciekawą propozycją może być blender, który będzie niezbędny w przygotowywaniu zdrowych koktajli (65 zł). Niezbędnikami osób na diecie są także pojemniki na żywność, które pozwalają na zabieranie wszędzie ze sobą ulubionych, zdrowych dań. Motywacją do dbania o sylwetkę może być zakup wagi, która ma możliwość pomiaru składu ciała.

Nadszedł kwiecień, a więc czas na wiosenne porządki! Oferta Netto obfituje w akcesoria niezbędne przy sprzątaniu i porządkowaniu mieszkania. Ciekawym gadżetem jest deska do prasowania, którą montuje się na drzwiach (49 zł), a także reling na kółkach (36,99 zł). Poza tym w korzystnej cenie możemy zakupić żelazko (49,99 zł), suszarki domowe czy różnego rodzaju mopy. Gdy uporządkujemy już mieszkanie, warto zadbać o jego wiosenny wystrój. Tutaj także Netto nadchodzi z pomocą. W nowej gazetce znajdziemy dekoracyjne tablice, latarenki, świeczniki, lustra i inne drobiazgi, które całkowicie odmienią domową przestrzeń. Gadżetem kuchennym, który stał się ostatnio bardzo modny i chętnie pokazywany w Internecie, jest szklany słoik ze słomką. W Netto znajdziemy go za jedyne 7,99 zł. W ofercie znajdziemy także zaparzacz i inne akcesoria w ładnych, pastelowych kolorach.

Bez wątpienia, tematem przewodnim najnowszej gazetki promocyjnej sieci Netto, jest wiosna. Produkty objęte promocją pozwolą na spędzenie tej pory roku w wybrany przez siebie sposób. Jedni preferują spędzanie weekendów przy grillu, inni wiosną będą walczyć o wymarzoną sylwetkę, a chyba każdy z nas potrzebuje wiosennych porządków, aby schować w głąb szafy wszystko, co kojarzy się z ujemnymi temperaturami i zrobić przegląd rzeczy przed nowym sezonem. W końcu robi się coraz cieplej!

Gazetka promocyjna Netto od 18.04.2016

Netto - 18.04.2016

 

Gazetka promocyjna Netto od 21.04.2016

Netto - 21.04.2016

Link sponsorowany