Mistrzostwa Świata a oferty sieci sklepów

Autor: Maciej Puchalski
Aktualizacja:

Jak wszyscy doskonale wiedzą, 14 czerwca rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Z tej okazji sieci sklepów przygotowały propozycje, które można określić mianem dedykowanych największej piłkarskiej imprezie na świecie. Czy każdy kibic znajdzie wśród nich coś dla siebie?

Kaufland

W Kauflandzie znajdziemy informację, że "Czas wejść do gry" i pod tym komunikatem skrywają się choćby koszulki. Naturalnie nie mogło zabraknąć propozycji stworzonej z myślą o kibicach Reprezentacji Polski. Poza tym warto także podkreślić możliwość kupna szalika, który idealnie sprawdzi się podczas kibicowania naszej reprezentacji.

Auchan

Z kolei w Auchan osoby interesujące się piłką nożną mogą liczyć na flagę narodową, czy trąbkę kibica w biało-czerwonych barwach. Hasło, którym została opatrzona oferta to "Kibicujemy".

Link sponsorowany

Intermarche

W Intermarche mamy do czynienia ze stosunkowo nietypowym podejściem. Mówiąc wprost — mamy do czynienia z ofertą "Football Jumpers". Ktoś może zapytać, czym są jumpersy? Można powiedzieć, że są to ludziki, które są w barwach poszczególnych reprezentacji, które biorą udział w obecnych Mistrzostwach Świata.

Biedronka

Natomiast w Biedronce możemy być "Dumni z naszych" . W ofercie możemy znaleźć, chociażby czapki z daszkiem, czy koszulki kibica w barwach narodowych. Dobrze także dodać, że kibic zainteresowany akcesoriami również nie ma prawa na cokolwiek narzekać. Ceny naturalnie bardzo przystępne bez względu na zainteresowanie.
Poza tym nie sposób nie wspomnieć o tym, że Biedronka jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski.

Biorąc pod uwagę wszystko to, co zostało powiedziane, można stwierdzić, że każda sieć sklepów ma jakiś swój pomysł na Mistrzostwa Świata. Istotne jest również to, że w tekście macie część tego, czego można oczekiwać w przypadku poszczególnych sieci. Szczegółowe informacje powinny znaleźć się na stronach internetowych danych sieci. Jeśli kogoś takie rozwiązanie nie interesuje, po prostu wystarczy odwiedzić Biedronkę, czy Kaufland i zaopatrzyć się w gazetkę dedykowaną mundialowi.