Matowe podkłady

Autor: Agata Wełpa
Aktualizacja:

Matowe pomadki nie wychodzą z mody od kilku sezonów.  Zakochałyśmy się w nich dzięki ich niesamowitej trwałości, to pomadki, które są w stanie przetrwać na ustach po kilka godzin mimo tego, że pijemy i jemy.  Wybór pomadek jest już tak duży, że nawet wśród drogeryjnych marek możemy odnaleźć prawdziwe perełki.

Jedną z pierwszych pomadek matowych jakie pojawiły się w Polsce jest matowa pomadka w płynie Bourjois Rouge Edition Velvet, która dzięki filmikom na Youtube natychmiast stała się hitem. Początkowo dostępna była w ośmiu kolorach, jednak ich wybór cały czas się powiększa. Możemy wybierać spośród naturalnych odcieni różu, intensywnej fuksji, czerwieni aż do bordo i fioletów- każdy znajdzie w ich gamie coś dla siebie. Pomadka na ustach zastyga, jednak wykończenie jakie pozostawia jest komfortowe dla ust i nie przesusza ich. Wybrane kosmetyki Bourjois kupicie teraz 25% taniej w Super-Pharm (do 30.08), jeżeli jeszcze ich nie wypróbowałyście to dobry moment.

Link sponsorowany

Inne matowe pomadki, które do 30 sierpnia kupicie taniej to matowe pomadki Hean. Hean to polska marka, której szafy niedawno pojawiły się w Drogeriach Hebe. Matowe pomadki Hean dostępne są w siedmiu kolorach idealnych do noszenia na co dzień. Ich konsystencja jest bardziej wodnista od pomadek Bourjois i, moim zdaniem, szybciej zastygają na ustach na idealny mat. Pomadki nie są tak kremowe jak Bourjois, ale nadal pozostają komfortowe w noszeniu i nie przesuszają ust. Na co dzień szczególnie dobrym odcieniem jest „Silky Rouge”- delikatny, lekko przybrudzony odcień różu. Pomadki Hean kupicie do 30.08 za 9,99zł w drogeriach Hebe.

Na pewno macie swoje ulubione matowe pomadki, mam nadzieję, że niedługo dołączą do nich pomadki Hean i Bourjois.