Letnie wyprzedaże

Autor: Agata Puchalska
Aktualizacja:

Z początkiem lata rozpoczynają się wyprzedaże na całym świecie, szaleństwo zakupów dotarło również do Polski. Na wyprzedaże można trafić wszędzie: w marketach, supermarketach oraz sieciówkach. Sklepy robią wszystko, aby wyprzedać towar i móc wymienić na nowy. W niższych cenach można znaleźć zabawki, odzież, obuwie, artykuły wnętrzarskie – dosłownie wszystko.

Jeżeli chcemy zaoszczędzić i kupić coś w okazyjnej cenie, warto się do tego przygotować, przede wszystkim porównać ceny i jakość produktów. Sieci handlowe nam w tym pomagają wydając gazetki promocyjne dedykowane specjalnie wyprzedażom. Tu liczy się czas – kto pierwszy ten lepszy. Jak wiadomo, na początku jest największy wybór np. odzież dostępna jest w różnych rozmiarach, kolorach fasonach – czym później się tym zainteresujmy, tym mniejszy mamy wybór.

Link sponsorowany

Biedronka gazetka promocyjna oferuje wyprzedaż aż do 70% taniej tu m.in.: znajdziemy zabawki dla najmłodszych w okazyjnych cenach np.: masa plastyczna, Hot Wheels czy lalka Enchantimals. W wyprzedaży w Biedronce również odzież damska, męska i dziecięca, można znaleźć kilka perełek – sukienki dla mamy i córki aż do 40% taniej, z kolei bluza męska sportowa aż do 43% taniej. W ofercie Biedronki są także akcesoria kuchenne, które również podlegają wyprzedaży, można tu znaleźć eleganckie tace z talerzami do przystawek aż 70% taniej.

Wyprzedaż również ma miejsce w sieci Carrefour, która przyciąga specjalnymi promocjami na odzież – superrabat, wystarczy kupić jeden z wybranych produktów, a drugi tańszy otrzymacie 30% taniej. Odzież objęta promocją jest zamieszczona w gazetce promocyjnej Carrefour. Wyprzedaży podlega również obuwie i bielizna. W ofercie Carrefour znajdziecie także tanie kupowanie, produkty podzielone są na kategorie pieniężne, tu w ofercie akcesoria kuchenne, oraz elementy wyposażenia wnętrz. Tych kategorii jest kilka rozpoczynają się od 5zł, 7zł, 50zł aż do 100zł. Dzięki takiemu wyodrębnieniu produktów każdy z nas znajdzie coś na własną kieszeń.

Warto korzystać z wyprzedaży wszelkiego rodzaju, warto oszczędzać i zapoznawać się z aktualnymi propozycjami gazetek promocyjnych.