Lampa do lakierów hybrydowych w Netto

Autor: Agata Wełpa
Aktualizacja:

Fanki lakierów hybrydowych i przedłużanych paznokci na pewno nie przejdą obojętnie obok najnowszej   promocji w Netto! W markecie znajdziecie lampę do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli UV za niecałe 50 złotych. Warto przejść się do najbliższego Netto i sprawdzić czy jeszcze znajdziecie w nim lampę dla siebie. 

Lampa dostępna w Netto jest dość duża. W środku mamy cztery żarówki i wnętrze pokryte warstwą fotoreflekcyjną dobrze odbijające światło dzięki czemu lakier czy żel będą zawsze dobrze utwardzone. Dzięki idealnemu rozproszeniu światła mamy pewność, że nie tylko środek paznokcia będzie utwardzony, ale także jego boki i przód. To sprawia, że manicure zawsze będzie wykonany perfekcyjnie. Jej moc to 36W, jest to lampa UV więc będzie utwardzała lakiery hybrydowe odrobinę dłużej niż lampa LED. Czas utwardzania nie jest jednak o wiele dłuższy, nie jest to bardzo odczuwalne. Lampa posiada timer 120 sekund, tyle zwykle zajmuje utwardzenie żelu UV przy przedłużaniu paznokci.

Link sponsorowany

W odpowiednim dbaniu o higienę lampy pomaga wysuwany spód. Możemy wyjąć go i z łatwością wymienić lub wyczyścić żarówki i ściany lampy z lakierów i żeli, którymi zdarza się nam ubrudzić lampę.

Wszystkie żele UV czy lakiery hybrydowe utwardzimy w niej w 2 minuty. Lampa jest na tyle duża, że spokojnie można utwardzać w niej całą dłoń na raz. Na pewno każdy da sobie radę z jej obsługą, wystarczy podłączyć ją do prądu, włączyć timer i utwardzać lakiery. 

 

W Netto dostępne są tylko lampy w kolorze białym. Jeśli macie ochotę mieć ją u siebie, musicie się spieszyć- promocja kończy się 13.08 lub kiedy skończą się zapasy w Waszym markecie.