Idą Święta

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Już od listopada w większości galerii handlowych widać nadchodzące święta. Na środku galerii handlowych stoją przystrojone kilkudziesięciu metrowe choinki. Wystawy sklepowe zmieniają kolory na złoto, srebro i czerwień, a w szybach wystawowych pojawia się sztuczny śnieg. Nastroje kupujących też się zmieniają, jesteśmy do siebie milej nastawieni, bardziej uśmiechnięci, czyżby była to magia świąt? Nawet chętniej wydajemy pieniądze, w końcu każdy z nas liczy na upominek pod choinką.

Supermarkety, drogerie prześcigają się w pomysłach na prezenty – przygotowują gotowe zestawy świąteczne - w zestawie taniej i bardziej się opłaca. Szczególną uwagę warto zwrócić na kosmetyki do pielęgnacji ciała, w takich gotowych zestawach są szampony, odżywki, balsamy do ciała i uwaga! co istotne? warto porównać ceny bo różnice sięgają nawet 15zł. Jeżeli ma się dużą rodzinę i kupuje się kilka zestawów to można sporo zaoszczędzić.

     

Jak co roku najwięcej prezentów otrzymują dzieci i to na nich i na Was, kochani rodzice sklepy zbijają największy majątek: lalki, misie, klocki lego, klocki drewniane, gry planszowe, samochodziki – resoraki, domki dla lalek, samochody zdalnie sterowane, jak tu nie pogubić się w gąszczu tych propozycji? Na pewno trzeba być czujnym i porównywać propozycje różnych sklepów, aby wybrać coś wartego i godnego uwagi. Najciekawsze zabawki to zabawki edukacyjne, te jak zawsze są najdroższe. Drewniane zabawki edukacyjne marki elefuntoys w Biedronce znajdziemy już od 29,99zł. Warto zwrócić uwagę na zabawki kolekcjonerskie w tym roku najbardziej popularne to Kraina Lodu – gwarantuje Wam, że nie ma sklepu w którym nie można znaleźć zabawek, czy też akcesoriów z nią związanych. Dzieci lubią bawić się w sklep, pocztę – warto rozejrzeć się za gotowymi zestawami. Coraz większą popularność zyskują również gry planszowe, dzięki nim cała rodzina może się wspólnie bawić.

   

A co z prezentami dla dorosłych? Oprócz kosmetyków, częstym prezentem jest galanteria skórzana: rękawiczki, portfele. Takie propozycje znajdziecie w sieci sklepów Lidl. Kobiety często pod choinką znajdują biżuterię – Auchan przygotowało specjalną gazetkę promocyjną poświęconą tylko i wyłącznie biżuterii. Coraz bardziej popularnym prezentem są również produkty z dziedziny techniki, fotografii – takie propozycje znajdziecie w Tchibo, Mediaexpert, RTV Euro AGD, Neonet oraz w dużych sieciach handlowych.

      

Prezenty? Na pewno jest w czym wybierać, zwłaszcza, że sklepy już od października przygotowują specjalne gazetki promocyjne zawierające pełno ciekawych propozycji. Co ważne i istotne – produkty się powtarzają i to w różnych sieciach handlowych, a ich ceny są różne, więc warto zwrócić uwagę i na bieżąco przeglądać propozycje. Kupujcie rozsądnie! Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Link sponsorowany