Gang Świeżaków - program Biedronki

Autor: Maciej Sikora
Aktualizacja:

Program Biedronki noszący nazwę Gang Świeżaków cieszył się dużą popularnością, dlatego wraca on do oferty Biedronki. Zdobycie maskotki to marzenie każdego dziecka, a będzie można ją zdobyć już po uzbieraniu 60 punktów, natomiast 30 punktów sprawi, iż dziecko dostanie zabawkę Świeżaka juniora.

Akcja rozpoczyna się 28 sierpnia 2017 roku, podczas której należy zbierać naklejki, które można dostać za zrobienie zakupów w Biedronce, które jednak muszą zostać nabite na karty kolekcjonerskie. Punkty zbiera się do 19 listopada 2017 roku, więc wszystko zależne jest od zaangażowania klientów.

Link sponsorowany

Program lojalnościowy cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku zwłaszcza wśród dzieci oraz młodzieży. Produkty należy zakupić za kwotę minimum 40 zł, wtedy dostaje się jeden punkt, jednak dzięki zakupowi warzyw oraz owoców, użyciu karty "Moja Biedronka" oraz przy zakupie produktów wyróżnionych specjalną etykietą można również uzyskać 1 punkt do kolekcji.

Biedronka Świeżaki czekają na wszystkich zainteresowanych, więc warto włączyć się do akcji i zbierać punkty, a potem wymienić je na niesamowite maskotki.