Dzień Ojca 2015

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Propozycje sklepów w gazetkach promocyjnych, dotyczące asortymentu z okazji Dnia Ojca wypadają nieciekawie, aż nasuwa się pytanie dlaczego? Czy mężczyźni mają ambiwalentne podejście do swojego święta, starczy im całus od kochanej córki czy synka i po sprawie? Na pewno niejeden z ojców ucieszyłby się gdyby otrzymał chociaż drobny upominek.

 

Intermarche na tle pozostałych sieci sklepów ze swoimi propozycjami wypada najlepiej i najciekawiej. Oprócz tradycyjnych bombonierek, które można znaleźć w każdym sklepie proponuje statyw i monopod do smartfona. Taki gadżet zawsze się przyda, przecież prawie każdy z nas jest posiadaczem smartfona. Cena zachęcająca 19,99zł. Niezastąpione są, jak zawsze zestawy kosmetyków – Old Spice i Gilette Mach 3, wiadomo w zestawie taniej, niż kupując pojedyncze sztuki. Ceny 19,99zł do 24,99zł. Kubki z napisami są dostępne z każdej okazji, ale tym razem na Dzień Ojca tylko w gazetce promocyjnej Intermarche znajdziemy taką propozycję w cenie 12,99zł.

      

Gazetka Aldi przedstawia propozycje pojedynczych kosmetyków marki Man są to pianki do golenia, woda po goleniu, dezodorant i maszynka do golenia, czyli wszystko to co jest niezbędne dla każdego taty, który prawie każdego dnia musi się golić. Ceny wahają się od 3,89zł do 19,99zł/produkt.

        

Jeżeli tradycyjnie każdego roku kupujecie ojcom prezenty w postaci perfum, to warto udać się do drogerii, które mają największy wybór z tej kategorii, czyli Natura i Hebe. Obie drogerie na stronach gazetek promocyjnych informują o dużych rabatach do -40%. Różnica jest taka, że Hebe oferuje rabaty tylko na wszystkie zapachy męskie a Natura na wszystkie produkty męskie.

           

Podsumowując najlepszą ofertę na Dzień Ojca ma Intermarche, bo wychodzi poza tradycyjne ramy i oprócz tradycyjnych słodkości, kosmetyków proponuje gadżety. Jeżeli, każdego roku obdarowujecie ojców perfumami to warto skorzystać z propozycji Drogerii Natura, bo kusi rabatem do -40% na wszystkie produkty męskie.

Pośród wszystkich gazetek promocyjnych, jak widać tylko kilka przygotowało propozycje z okazji Dnia Ojca, a przecież jest to okazja dla marketów na dodatkowy zarobek. Z naszej strony nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego z okazji Dnia Ojca.

Link sponsorowany