Dzień Mamy 26 maja

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Przeglądając propozycje sieci handlowych pod względem propozycji przygotowanych na Dzień Matki,  wygląda to mało zachęcająco, dlatego bo sieci handlowe wiedzą, że nie zarobią na tym święcie zbyt wiele. Większość propozycji to  gotowe bukiety i drobne upominki.

Pomimo skromnej oferty udało nam się znaleźć kilka ciekawych propozycji. Kobiety lubią perfumy, nic tak nie ucieszy Naszych Kochanych Mam, jak zapach lub kosmetyk. Dlatego najciekawsze propozycje mają drogerie Hebe i Natura.

Hebe obchodzi na rynku polskim 4 urodziny, więc tym bardziej warto skorzystać z promocji.

Warto porównać propozycje obu sieci. Zapachy, które proponują są identyczne, różnią się tylko pojemnością. Na szczęście oba sklepy podają cenę liczoną za 100ml. Na pewno na cenę ma wpływ pojemność flakonika, czym większy tym tańszy.

Hebe z okazji Dnia Mamy informuje o promocji na wszystkie zapachy damskie do -40% ceny.

Zapach Calvin Klein Euphoria w Hebe za 100ml kosztuje 213,32zł z kolei w Drogerii Natura 333,30zł. Różnica wynosi 120,00zł na korzyść Hebe.

Kolejny zapach z „górnej półki” to Calvin Klein Eternity. W Hebe 100ml kosztuje 326,63zł, a w Drogerii Natura 119,99zł. Różnica wynosi aż 206zł na korzyść Natury.

              

W gazetce promocyjnej Natura znajdziecie również zapachy marki La Rive, wraz z cenami. Hebe również ma w swojej ofercie te perfumy, ale na próżno szukać ich na stronach gazetki promocyjnej. Nie można porównać ofert, a szkoda. Hebe przyciąga promocją: kup dowolny zapachy marki La Rive, a dezodorant Cash La Rive otrzymasz w cenie produktu. Drogeria Natura ma promocję do -33% na wszystkie zapachy La Rive.

             

Sieci handlowe Carrefour i Intermarche proponują ofertę kubków na Dzień Mamy.

W Intermarche kubki są ze specjalnymi napisami. Cena kubka to 9,99zł/sztuka. W Carrefour ceny identycznych kubków rozpoczynają się od 4,99zł/sztukę.

Dodatkowo sieć ta proponuje zestaw kawowy, jest to filiżanka z podstawkiem do tego talerzyk na ciasto w cenie 14,99zł, na stronie gazetki promocyjnej zestaw ten wygląda całkiem ładnie.

                   

 

Podsumowując - perfumy Calvin Klein, poznajcie wcześniej zapach i wybierzcie ten który bardziej będzie pasował do Waszej mamy.  Wówczas możecie udać się do drogerii, która ma lepszą cenę. Kubki, pamiętajcie że wykonanie nie zawsze jest staranne i warte ceny. Sam nadruk na kubku o tym świadczy, wiec wybierajcie uważnie!. Każda z sieci handlowych proponuje gotowe bukiety kwiatów z okazji Dnia Mamy, porównać propozycje byłoby ciężko, więc zdecydujcie się na kwiaty, które najbardziej się Wam spodobają. Kolejną propozycją dostępną w każdym sklepie są bombonierki, które jako prezent najczęściej są wręczane, a każda Mama lubi słodkie. Kochane Mamy życzymy dużo zdrowia i radości.

Link sponsorowany