Czy prezent na I Komunię Świętą musi być drogi?

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Maj to czas I Komunii Świętej i matur, czas związany ze stresem i nerwami, czas przygotowywania dziecka do ważnego wydarzenia w religii chrześcijańskiej. Ważne, aby dziecko zrozumiało, co oznacza przyjęcie Ducha Świętego. Szkoda, że żyjemy w takich czasach, które nie pozwalają nam się zatrzymać i spokojnie pomyśleć, a wszystko to przez życie w ciągłym biegu. 

Zanim dziecko przystąpi do Komunii Świętej sporo pieniędzy musimy wydać: alba, świeca, różaniec... Pod strojem komunijnym dziecko musi mieć odpowiedni strój i tu radzimy spojrzeć na ofertę Auchan, znajdziecie tam białe baleriny dla dziewczynek za 10zł, sukienki dziewczęce w cenie od 40zł do 50zł, a koszule białe chłopięce za 25zł. Świeca komunijna jest już w cenie 1,69zł.

  

Nieodzownym elementem po uroczystościach kościelnych są prezenty, których wybór zależy od nas. Rodzice chrzestni starają się stanąć na wysokości zadania. Prezent powinien być pamiątką, która przypominać będzie o tak ważnym dniu.

Sieci handlowe w swoich gazetkach promocyjnych przedstawiają pomysły na prezenty i drobne upominki.

Wyroby jubilerskie eleganckie i niedrogie znajdziecie w Auchan. Medaliki i krzyżyki, łańcuszki wykonane ze srebra lub złota, w różnych wzorach dla dziewcząt i chłopców. Ceny nie są wygórowane od 19 zł za srebrny medalik, od 69zł za złoty krzyżyk. Łańcuszki wykonane ze srebra od 19zł, a ze złota od 199zł.

  

Z pewnością są to pamiątki na całe życie.

Pamiątki I Komunii Świętej i karnety komunijne w świetnych cenach znajdziecie w Carrefour już od 1,29. Pamiątki komunijne w zestawie z książeczkę z modlitwami lub dziecięcą biblią rozpoczynają się od kwoty 12,99zł.

  

Prezenty sportowe co roku zajmują wysokie miejsca w rankingach popularności.

Najczęściej i najchętniej kupowane są rowery, których wybór jest ogromny, ceny zróżnicowane, bo wiadomo każdy rower jest inny i różni się osprzętem. Dzieci nadal rosną, więc czy warto kupować rower za 1000zł? sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Carrefour – rower górski w wersji damskiej i męskiej na kołach 24 calowych w cenie od 329zł, a w Tesco ceny rowerów rozpoczynają się od 369zł, koła 26 calowe, co zachęcające? 5 rat 0% po 73,80zł/m-c.

   

Hulajnogi i łyżworolki są również popularnym prezentami i dobrze, w końcu lepiej aby nasze dzieci bawiły się na dworze, niż siedziały przed komputerem i grały w gry.

Podsumowując, warto korzystać z ofert dużych sieci sklepów, bo wraz ze zbliżającym się terminem Komunii Świętych, proponują one większe przeceny w przeciwieństwie do sklepów detalicznych. Raty 0% również są bardzo atrakcyjne bo nie każdego stać na jednorazowy wydatek w wysokości 400zł. Dzięki takim zabiegom możemy zaoszczędzić parę złotych.

 

Link sponsorowany