Auchan oferty poświąteczne

Autor: GazetkaPromocyjna
Aktualizacja:

Nowa gazetka tygodniowa sieci Auchan obowiązuje od 31 marca. Oferta promocyjna obejmuje produkty, bez których nie obejdzie się podczas wiosennych spotkań przy stole.

Przeglądając gazetkę możemy zauważyć, że po promocjach na typowo świąteczne produkty, nadszedł czas na uzupełnienie lodówki i kuchennych szafek o podstawowe artykuły spożywcze. Oferta tygodniowa jest przez to dość uniwersalna. Najwyraźniej sieć Auchan proponuje swoim klientom poświąteczny detoks i odpoczynek od kulinarnych szaleństw. Z przecenionych produktów można przygotować proste i szybkie dania. Większość ofert skupia się na przecenie pojedynczych sztuk, jednak warto zwrócić uwagę na promocje typu drugi produkt za pół ceny (sery Hochland) i drugi produkt za 1 grosz (np. opakowania parówek). Oprócz artykułów spożywczych, w gazetce tygodniowej znajdują się także środki czystości i kosmetyki. Atrakcyjną ofertę stanowi szampon Garnier (różne rodzaje) w cenie 6,99 zł, a także dezodorant Rexona za 6,49 zł. Osobną stronę gazetki poświęcono na różnego rodzaju sprzęty. Jest tu m. in. pralka Beko za 729 zł, a także sokowirówka Łucznik za 125 zł. Produktem godnym uwagi jest także pendrive o pojemności 32 GB za 27,99 zł za sztukę.

Auchan - 31.03.2016

Od 7 kwietnia obowiązywać będzie kolejna gazetka promocyjna. Ta oferta promuje markowe produkty, dostępne w dyskontowych cenach. Słodkie napoje gazowane opłaci się kupić w większej ilości - czteropak półlitrowej Coca-Coli kosztuje teraz 6,99 zł, a za cztery puszki zapłacimy 4,55 zł. W atrakcyjnej cenie dostaniemy także różnego rodzaju sery oraz inne wyroby mleczne. Gazetka jest bogata także w wyroby mięsne - polędwice, parówki, szynki, pasztety, kabanosy i kiełbasy znanych marek. W ofercie pojawiają się też ryby - plastry łososia, filety, koreczki i pasty rybne w cenie 2,19 zł za opakowanie. Urozmaiceniem oferty są przekąski - gotowe sałatki w cenie 3,29 zł za 250 g, mrożone zapiekanki i gotowe dania obiadowe. Sieć Auchan przecenia także znane słodycze - różne rodzaje żelek Śmiejżelki kosztują 2,79 zł za opakowanie, a kupując draże M&Ms, za drugie opakowanie zapłacimy 50% ceny. Warto skusić się także na czekoladę Wedel za jedyne 2,49 zł i Nussbeizzer za 4,29 zł za tabliczkę. Promocją objęte są także kawy, między innymi Douwe Egberts w różnych smakach, a także herbaty Vitax (3,49 zł za 20-30 torebek). Przeceniony asortyment na pewno przypadnie do gustu amatorom popularnych napojów, a także innych produktów znanych z reklam. 

Auchan - 07.04.2016

Z okazji otwarcia nowych hipermarketów - Auchan Lublin, Auchan 3 Stawy, a także Auchan w Dąbrowie Górniczej Katowickiej, sieć handlowa przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Lokalne gazetki skupiają się na świeżych artykułach - owocach, warzywach, sokach, rybach, wyrobach mięsnych i innych zdrowych produktach. Poza tym sieć Auchan podkreśla, że w nowej ofercie znajduje się m. in. ponad 200 rodzajów produktów mlecznych, 140 rodzajów serów czy 300 rodzajów produktów mrożonych. Bieżąca oferta promuje także artykuły na wagę. Poza produktami spożywczymi, w ofercie znajdziemy także bieliznę damską i męską w atrakcyjnej cenie, a także akcesoria do sprzątania i gotowania. Gazetki promocyjne, obowiązujące w trzech nowych hipermarketach nie pomijają podstawowych produktów spożywczych i odzieżowych.

Auchan

Bieżąca oferta przypomina klientom, że w hipermarketach Auchan można zrobić codzienne zakupy za niewielkie pieniądze. Przecenione artykuły są niezbędnymi składnikami podstawowych dań kuchni polskiej. Dostępność świeżych owoców i warzyw, podkreślana w gazetkach, może wskazywać na to, iż sieć Auchan chce odpowiednio przywitać wiosnę i wprowadzić klientów w nastrój sprzyjający powrotowi do formy po zimie.

 

Link sponsorowany