ABC Zakupowicza - porady, recenzje i porównania

Andrzejki

30 listopada przypada święto imienin wszystkich Andrzejów – Andrzejki. Wieczór 29 listopada to zatem świetny dzień na to, by pożegnać zbliżający się ku końcowi rok, podsumować go, wywróżyć sobie przyszłość na kolejny rok, no i przede wszystkim – wybawić się do białego rana zanim nadejdzie Wielki Post. A skąd się wywodzi tradycja wróżb andrzejkowych?

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Black Friday

Black Friday, choć brzmi jak uczczenie tragicznych wydarzeń w światowej historii, w rzeczywistości jest bardzo lubianym i aktywnie obchodzonym przez rzesze ludzi świętem. To po prostu Wielki Dzień Wyprzedaży – coś w sam raz dla miłośników nieokiełznanego shoppingu, niskich cen, okazji i produktów, których nie sposób zdobyć w regularnej sprzedaży!

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Promocje -40% w Hebe

Jesienią skóra potrzebuje innej pielęgnacji niż wiosną i latem. A oprócz pielęgnacji warto zmienić także podkład- po lecie skóra muśnięta słońcem ma inny odcień i warto zadbać aby podkład był idealnie dobrany do jej koloru. Naprzeciw wychodzi nam Hebe, gdzie w dniach 14-20.09 wszystkie pielęgnacyjne dermokosmetyki i podkłady kupimy do 40% taniej. 

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

10 sposobów na zastosowanie aloesu

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Gang Świeżaków - program Biedronki

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Matowe podkłady

Matowe pomadki nie wychodzą z mody od kilku sezonów.  Zakochałyśmy się w nich dzięki ich niesamowitej trwałości, to pomadki, które są w stanie przetrwać na ustach po kilka godzin mimo tego, że pijemy i jemy.  Wybór pomadek jest już tak duży, że nawet wśród drogeryjnych marek możemy odnaleźć prawdziwe perełki.

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Back to school

Powrót do szkoły to trudny czas nie tylko dla dziecka, ale również dla rodzica, który musi przeczesać sklepy za najlepszymi artykułami szkolnymi. Gdzie kupić artykuły szkolne, żeby było najlepiej? Poniżej kilka porównań.

Maciej Sikora
Maciej Sikora
porady

Lampa do lakierów hybrydowych w Netto

Fanki lakierów hybrydowych i przedłużanych paznokci na pewno nie przejdą obojętnie obok najnowszej   promocji w Netto! W markecie znajdziecie lampę do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli UV za niecałe 50 złotych. Warto przejść się do najbliższego Netto i sprawdzić czy jeszcze znajdziecie w nim lampę dla siebie. 

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady

Podkłady na lato

Agata Wełpa
Agata Wełpa
porady
« 1 2 .. »